Sırala
Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Selenoid Motor Valf Modelleri

Sistemlerde kullanılan su ve gaz gibi maddelerin kontrollü bir şekilde pompalanması için değerlendirilebilecek olan selenoid motor valf modelleri, Robot Sepeti online kataloğunda sizlere sunuluyor!

Robot Sepeti selenoid motor valf modelleri kategorisinde farklı özelliklere sahip olan pek çok ürün yer almaktadır. İtme ve çekme tipi modelleri sayesinde çeşitli projelerde efektif şekilde değerlendirilme imkanı bulunan selenoid motor valfler, çalışmak için ihtiyaç duydukları volt değerine sahip güç kaynağı tarafından beslenmelidir. Akışkanın kolay bir şekilde pompalanmasına fırsat tanıyan selenoid valf modelleri, orta kısmında metal bulunan elektromıknatıslar olarak da nitelendirilirler.

Eğer siz de akışkan maddelerin sistem içerisinde hareket etmelerini sağlamak için kullanabileceğiniz motorlara ihtiyaç duyuyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan selenoid valf modellerini detaylıca inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi ödeme seçenekleri ile günün her saati kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.