menü simgesi Tüm Kategoriler
Selenoid / Sıvı ve Hava Pompası Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Selenoid Motor Valf Modelleri

Sistemlerde kullanılan su ve gaz gibi maddelerin kontrollü bir şekilde pompalanması için değerlendirilebilecek olan selenoid motor valf modelleri, Robot Sepeti online kataloğunda sizlere sunuluyor!

Elektronik ve robotik sistemleri kapsamına alan projelere olan ilgi her geçen gün artış göstermekte. Bu gerçeğin arkasında söz konusu robotik sistemlerin kendi endüstriyel maliyetlerini düşüren bir eğilim göstermeleri ve bu sayede küçük çaplı kullanıcıların çok daha kolay bir şekilde ulaşabileceği bir konuma gelmeleri yer alıyor. Selenoid motor valf modelleri de bu gelişmelerden payını alarak çok daha sık talep gören parçalardan biri hâline gelmekteler.

Akışkanlardan Yararlanan Projelerinizde Kullanın!

Robot Sepeti selenoid motor valf modelleri kategorisinde farklı özelliklere sahip olan pek çok ürün yer almaktadır. İtme ve çekme tipi modelleri sayesinde çeşitli projelerde efektif şekilde değerlendirilme imkanı bulunan selenoid motor valfler, çalışmak için ihtiyaç duydukları volt değerine sahip güç kaynağı tarafından beslenmelidir. Akışkanın kolay bir şekilde pompalanmasına fırsat tanıyan selenoid valf modelleri, orta kısmında metal bulunan elektromıknatıslar olarak da nitelendirilirler.

Elektrik akımının, tasarımında yer alan bobinin içerisinde hareket etmesine imkân tanıyarak elektromanyetik bir piston gibi çalışan selenoid motor valf modelleri, ihtiyaç durumuna göre söz konusu akışkanı belirtilen çıkışa doğru harekete geçirir ve güç kesildiğinde geçişi engeller.

Eğer siz de akışkan maddelerin sistem içerisinde hareket etmelerini sağlamak için kullanabileceğiniz motorlara ihtiyaç duyuyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan selenoid valf modellerini detaylıca inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi ödeme seçenekleri ile günün her saati kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.