Sırala
Görünüm:
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Albert Robot Kitleri

3 yaşından itibaren çocukların kodlama ve İngilizce öğrenimini sağlayarak, öğrenme becerilerini geliştirmelerine fırsat tanıyan Albert Robot setleri; Robot Sepeti’nin online mağaza sayfalarında beğenilerinize sunuluyor!

Albert Robot kitleri sayesinde okul çağındaki çocukların robotik sistemlere olan ilgisini artırmak daha kolay bir hâl alıyor. Bu bağlamda Dünya çapında bir eğitim organizasyonu konumundaki STEM – STEAM uygulamasıyla da uyum içinde olması için tasarlanmış Albert Robot kitleri ile birlikte çocuğunuz bir taraftan eğlenerek vakit geçirirken, diğer yandan programlamaya dair temel bilgileri edinmiş olacak.

Geleceğin Mühendis ve Tasarımcılarına İlham Verin!

Robot Sepeti’nin online kataloğunda yer alan Albert Robot setleri; robotik ve kodlama merakı olan küçük yaş grubundaki çocukların herhangi bir bilgiye sahip olmadan oynayarak öğrenmeleri için geliştirilen kapsamlı platformlardır. İngilizce ve kodlama kartlarından akıllı zar ve kalemlere, matematik haritasından robot manyetik kodlama haritasına kadar geniş bir yelpazeye yayılan Albert Robot kitleri ile siz de çocuklarınızı geleceğin teknolojisi olarak nitelendirilen kodlama ve yazılıma en iyi şekilde hazırlayabilirsiniz.

Albert Robot kitlerinde bulunan ürünler sayesinde çocuklarınızın, çeşitli robot sensörlerinin nasıl çalıştığına dair kavrama kabiliyeti artacak. Farklı hikâyeler aracılığıyla dinleme ve okuduğunu anlama yeteneği gelişecek. Ayrıca çeşitli masa oyunları ile birlikte sayısal ve sosyal değerlere ait konularda ön bilgiler edinmiş olacaklar.

Kodlama ve İngilizce öğrenimini kolaylaştıran ve eğlenceli bir hale getiren Albert Robot setlerine Robot Sepeti sayfalarından kolayca ulaşabilir, beğendiğiniz ürünleri farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek günün her saati güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.