Sırala
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Turtlebot Robot Platformları

Robotik sistemlerle yakından ilgilenenlerin kendilerini yazılım ve kodlama gibi alanlarda geliştirmek için değerlendirebilecekleri Turtlebot robot platformları, farklı modelleri ile Robot Sepeti sayfalarında beğenilerinize sunuluyor!

Açık kaynak kodlu olmaları sayesinde istenilen şekilde değiştirilip geliştirilebilecek olan Turtlubot robot modelleri, uygun fiyatlara kişisel robotlar tasarlamaya fırsat tanımaktadır. Sahip oldukları güçlü motorlar sayesinde hareket kabiliyeti yüksek robotlar geliştirmeyi pratik hale getirecek olan bu robot platformları, mini bilgisayar ve sensör gibi donanımları ile kolay kontrol edilebilir robotlar üretmenin de kapısını açmaktadır. Robotis, Open Robotic ve TurtleBot3 gibi robotik sistemler konusunda uzman markalar tarafından üretilen Turtlebot modelleri, profesyonel ve amatör olarak robotlar üzerine çalışmalar yapan insanlara kendilerini geliştirme imkânı tanıyan ürünlerdir.

Siz de robotik sistemlere ilgi duyuyor ve kişisel robotunuzu geliştirmek istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan Turtlebot modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilir; beğendiklerinizi kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek 7/24 kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.