pop-up-rev1.jpg (738 KB)
Sırala
Görünüm:
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Sphero Robot Toplar ve Aksesuarları

Çocuklardan yetişkinlere her yaş grubu için son derece orijinal bir eğlence deneyimi sunan Sphero robotları, Robot Sepeti’nin online sayfalarında sizleri bekliyor!

Robot Sepeti’nin Sphero kataloğunda, Google Play ve Apple Store’dan indirilebilecek çok sayıda uygulama ile oyun deneyimine yeni bir boyut katacak olan akıllı robotik toplar ve bunlarla birlikte kullanabileceğiniz aksesuarlar bulunuyor. İster akıllı telefonlarınız ister tabletlerinizle kolayca kontrol edebileceğiniz robot top modelleri sayesinde oynayacağınız artırılmış sanal gerçeklik oyunları ile odanızı bir video oyun alanı haline getirebilir, çoklu oyuncu özellikli uygulamalarla ailenizle birlikte eğlenceli zaman geçirebilirsiniz! Sanal dünya ile gerçek dünyayı birleştirerek size bambaşka bir eğlence ortamı yaratacak robotik toplarınızı daha uzun ömürlü hale getirmek için ise, yine kategori sayfalarında bulabileceğiniz, özel olarak üretilmiş kılıflardan yararlanabilirsiniz!

Oyun ve eğlence anlayışınızı kökünden değiştirecek Sphero robotik toplara ve aksesuarlara Robot Sepeti’nin online sayfalarından kolayca ulaşabilir, birbirleriyle kıyaslayarak farklı modeller arasından seçeceğiniz ürünleri dilediğiniz an, dilediğiniz yerden online olarak kolayca sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.