EF04038

Octopus Döner Enkoder Brick Kartı

Ürün Kod: T1786
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Octopus Döner Enkoder Brick Kartı

  Rotary (Döner) veya Şaft Enkoder, açısal ölçüm komponentidir. Motor dönüşlerini ölçmek ve tekerlek denetleyicileri (knob) oluşturmak için sonsuz dönebilen potansiyometreler gibi kullanılabilirler. Bazılar pushbuton ile donatılmıştır. Döner Enkoderler çözünürlük ve fiyat olarak da oldukça farklıdır. Bir dönüş başına 16 veya 1024 adım çözünürlüğe sahip olabilecekleri gibi fyatları da 2 ila 200 euro arasında değişebilmektedir.

  Rotary (Döner) veya Şaft Enkoder kartı 5 Vdc aralığında çalışır. Bağlantı arayüzü (siyah konnektör), G (Gnd), V (Vcc) ve S (Sinyal) uçlarından oluşur. Rotary (Döner) veya Şaft Enkoder kartı,üzerinde yer alan 3.2mm'lik vidalama ve konumlama delikleriyle diğer kartlara veya dilenen başka yerlere kolaylıkla montajlama yapılabilir. Rotary (Döner) veya Şaft Enkoder, Freaduino sensor shield aracılığıyla Arduino geliştirme kartlarına bağlanabilir veya doğrudan Octopus brick arayüzü olan Arduino UNO kartına takılabilir.
  ÖZET

  o  Tak&Çalıştır şeklinde kolay kullanım
  o  Arayüz tipi: Analog
  o  Basit sürme devresi
  o  Uzun çalışma ömrü
  o  Kararlı çalışma
  o  Ebatlar: 38mm X 27mm
  o  Gönderi içeriği: Octopus Rotary (Döner) veya Şaft Enkode ve sensör bağlantı kablosu

  GÖRSELLER ve DÖKÜMANTASYON  robotsepeti.com fonksiyonel ve ihtiyaca uygun Elecfreaks ürünleriyle size en uygun çözümleri sunar!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.