NRF24L01 + PA + LNA SMA Anten 2.4 GHz Kablosuz Haberleşme Modülü
Ürün Kodu : 09.08.021.022
129,17 TL + KDV
155,00 TL (KDV Dahil)
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
    PA: Power Amplifier
    LNA: Low Noise Amplifier
    nrf24l01-pa-LNA-sematik.jpg (22 KB)
    ÖZET
    • Frekans: 2.4 GHz ~ 2.5 GHz
    • Gerilim: 3-3.6V (önerilen 3.3V) V
    • Maksimum çıkış gücü: + 20dBm
    • Emisyon modu akımı (tepe): 115mA
    • Alma Modu Akım (pik): 45mA