Easy440CNCTezgah

Easy 440 CNC Tezgah

Ürün Kod: T1515
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • CNC-Freze/ Oyma Makinesi

  EASY serisi CNC aletlerde 6 farklı boyutta tezgah bulunmaktadır. Ancak müşteri taleplerine göre özel boyutta da üretim yapılabilmektedir. Y ve Z ekseni köprülü CNC yapısında tezgah üzerinde hareket etmektedir. X ekseni ise tezgah içindeki 6mm’lik artışı olan sonsuz vida sistemi ile hareket etmektedir. İki taraflı olarak bilyeli sistem üzerinde yürüyen köprülü sistem, bir kaplin ile güçlü step motorlara bağlanmıştır. Step motorlar Sanyo Denki’dir.
  Tezgah üzeri için ekstra bağlantı tablası gerekmez, kendisinde parça bağlamaya uygun tabla bulunur. Ayrıca tezgah yanında tablaya kolay parça bağlama elemanları bulunmaktadır.
  Tezgah altında bilyeli yatak sistemi bulunmaktadır ve sonsuz vida ile çalışmaktadır. Bu sayede pürüzsüz, yüksek hızlı ve mükemmel hassasiyette bir hareket garantilenmiş olur. EASY tezgahlarda dikkati çeken diğer bir nokta ise genel tezgah yapısının talaşlardan gelecek hasarlara karşı korumalı olarak tasarlanmış olmasıdır. Ayrıca Alüminyum profilleri bilyeli sistem için özel seçilmiştir. Böylece sistem ekonomik olmasına rağmen yüksek dengeye ve sağlamlığa sahiptir.

  EASY CNC’de tezgah boyutları ufak olmasına rağmen bütün kablolama özel kablo hattı içinden yapılmıştır. Sistemin hiçbir yerinde kablo karmaşası bulunmamaktadır. Freze Spindel bağlantısı bile boşlukta sallanmamaktadır. X ekseni üzerinde gördüğünüz kablo korumalığı ve talaş koruma hattı bulunmaktadır. Böylece işleme sırasında fırlayan talaşlar verimi ve işleyişi kesinlikle engelleyemezler. Kabloların hepsi özel esnek yüksek kalite malzemeden üretilmiştir ve kısa süreli kablo kırılma sorunu asla yaşanmaz.

  Tüm eksenler referans şalterleriyle donatılmıştır. Bütün bağlantılar özel soketlerle bitirilmiştir. Böylece CNC kontrol ünitesine TAK ve ÇALIŞTIR! metoduyla bağlanarak kullanılabilir. Hiçbir şekilde lehim, vidalama veya benzeri bir operasyon gerektirmez. Tüm eksenlerde geri hareketler özel somun sistemiyle minimize edilmiştir.

  43mm’lik Spindel tutacağı Kress ve Bosch 1KW freze motorları uyacak şekilde tasarlanmıştır. Ahşap, plastik pleksiglas, alüminyum, pirinç, magnezyum gibi malzemeler sorunsuz işlenebilir.

  Avantajları:

  • Kablo Karmaşası Yok
  • Bütün Eksenler Talaş Korumalıdır.
  • Entegre bağlantı sistemli tabla
  • Tüm eksenlerde bilyeli sistem
  • Mükemmel Fiyat/Performans Oranı
  • Sistem kendi yazılımıyla beraber gelmektedir.
  • Takım yüksekliği ölçme (Z eksen) sensörü pakete dahildir.
  • 6’lı takım seti ve özel pratik sabitleme elemanları hediyedir.
  • Tam içeriği sayesinde hiçbir ek masrafa ihtiyaç duymadan fişe taktığınız anda çalışmaya başlayabilirsiniz.

  Bilyeli Sistemler


  Tüm eksenlerde ikili sertleştirilmiş ve kayganlaştırılmış Hassas-Yürüme-Rayı bulunmaktadır. Bu sistemler özel alaşımlı markalı Alüminyum parçalar üzerine monte edilmiştir. Tüm raylarda bilyeli yataklar hareket etmektedir. Bu mükemmel kombinasyon sayesinde mükemmel performansın maksimum hassasiyet, denge ve sağlamlık seviyesinde olması garantilenmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.