Tüm Kategoriler
Bilgisayar ve Parçaları Toplam 8 ürün görüntüleniyor.
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Bilgisayar ve Parçaları

Geniş bir skalaya yayılan bilgisayar ve parçaları, elektroniğe dair arzu ettiğiniz pek çok ürüne ulaşabileceğiniz bir kategori olarak Robot Sepeti sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Robot Sepeti bilgisayar ve parçaları kategorisinde; bilgisayar, cep telefonu ve benzeri elektronik aletlerin yaydığı radyasyonun etkisini azaltmak için tercih edilebilecek olan radyasyon önleyiciler, kolay kullanıma uygun tasarımlarıyla ön plana çıkan tablet modelleri ve dokümanları kolay bir şekilde depolamaya fırsat tanıyan depolama ürünleri yer almaktadır.

Tablet Modelleri

Hem çocukların hem de yetişkinlerin internette gezinmek, oyun oynamak veya film-dizi benzeri programları izlemek için tercih edebileceği kullanışlı tablet modelleri, Samsung markasının imzasını taşıyan, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle üretilen kaliteli ve dayanıklı ürünler olarak kategoride yer almaktadır.

Depolama Ürünleri

Bilgisayarda, kamerada ya da telefonda yer alan fotoğraf ve yazı gibi dokümanları ileride karşılaşılabilecek kaybetme veya silinme gibi durumlara karşı güvenli bir şekilde muhafaza etmek için tercih edilebilecek olan depolama ürünleri; 8, 16 ve 32 GB gibi farklı depolama kapasitelerine sahip ekipmanlardır.

Radyasyon Önleyiciler

Telefon, bilgisayar ve benzeri elektronik cihazların yaydıkları radyasyonun etkisini azaltmak için değerlendirilebilecek olan radyasyon önleyiciler; cepte taşıma ve ürüne yapıştırma gibi yöntemlerle kullanılabilecek uzun ömürlü ürünlerdir.

Siz de evinizde ve iş yerinizde değerlendirebileceğiniz bilgisayar ve parçalarına kolay bir şekilde ulaşmak istiyorsanız, Robot Sepeti’ni tercih edebilir; beğendiğiniz ürünleri kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi ödeme seçeneklerinden bir tanesini kullanarak satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.