Görünüm:
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Arduino TinkerKit Marka Ürünler

Robotik sistemlerde, oyuncaklarda ve çeşitli elektronik cihazlarda sistemi geliştirmek, daha işlevsel kılmak ve gerekli durumlarda tamir etmek için kullanılabilecek olan Arduino TinkerKit marka ürünler, farklı ödeme imkânlarıyla Robot Sepeti sayfalarında!

Arduino TinkerKit marka kategorisinde; sapma açısını hesaplamaya yarayan tilt sensörleri, özellikle de oyunlarda hareket etmek için kullanılabilecek olan joystik modülleri ve sistemlerde hareketi sağlamak için efektif bir şekilde değerlendirilebilecek olan servo motorlar yer almaktadır. Robotik veya mekatronik sistemlerde farklı pek çok işlem için ihtiyaç duyulan bu ekipmanların yanı sıra sistemin yapımı veya tamiri sırasında ihtiyaç duyulabilecek olan jumper kablolar da Arduino TinkerKit kalitesi ve güvencesi ile sizlere sunulmaktadır. 

Siz de amatör ya da profesyonel olarak ilgilendiğiniz sistemleri, farklı özelliklerini geliştirerek daha iyi bir hale getirmek istiyorsanız, uzun süreli kullanıma uygun olan Arduino TinkerKit ürünlerini Robot Sepeti sayfalarında günün her saati online olarak kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.