3Doodler Start Essential Pen (OEM Ürün)

Ürün Kod: 23.01.001.013
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • 3Doodler Start Essential Pen (OEM ÜRÜN)  (Çoklu Dil Desteği)
  3Doodler Start Temel Kalem Seti, Start Pen adlı 3D Kalem içeren bir settir. 3D çizim için gerekli olan filament ve etkinlik rehberini ayrıca 3D kalemi şarj etmek için gerekli olan mikro-USB kablosunu içermektedir. 3Doodler Start ürünü, Toy of the Year 2017 gibi prestijli bir ödülün yanında Good Housekeeping’s 2016 Best Toy Award, The Oppenheim Toy Portfolio Platinum Award, National Parenting Product Award, Scholastic Parent & Child GOLD STAR TOY Award, and Toy Insider STEM 10 gibi ödüllere de sahiptir.

  Sabit bir nozül üzerinden XY düzlemlerinde plastik çıkışı veren 3D yazıcıların aksine 3Doodler Start 3D kalemin ucu serbest hareket yapar. Kalemi elinizle tuttuktan sonra arkasından çubuk filament beslemesini yapabilirsiniz. Sonra da düzlem ve açı kısıtı olmadan istediğiniz 3D yapıyı oluşturabilirsiniz! Elinizde bir 3Doodler kalem varken, sınırları yalnızca hayal gücünüz çizer. Teorik olarak, çok sayıda nesneyi oluşturabilirsiniz!

  Size veya çocuğunuzun hızlıca çizim yapmanıza yardımcı olmak için, 3Doodler Start kiti bir dizi şablonla birlikte gelir. Bunlar bir akıllı telefon kılıfı, dekoratif gözlükler, minyatür bir Eyfel Kulesi ve çok daha fazlasını oluşturmak için kullanılabilir.

  3Doodler Start Kalem çocuklar için güvenli mi?

  3Doodler Start 3 boyutlu kalem düşük ısıda eriyen, BPA barındırmayan ve non-toksik plastik ham madde (filament) kullanır ve çocuklar için tamamıyla güvenlidir; yani eriyik plastik (sakız kıvamındadır ve çabucak sertleşir) veya kalem ucu çocukların ellerini yakmaz! 

  3Doodler Start ne kadar STEM uyumludur?

  Bugünlerde pek çok anne-baba, çocuklarının yaşamına bir eğitim boyutu getiren oyuncaklar aramaktadır. STEM (fen, teknoloji, mühendislik ve matematik) oyuncakları giderek daha fazla öne çıkmaktadır. 3Doodler, “Dokunsal bir öğrenme oyuncağı olarak 3Doodler Start, yaratıcılık, tasarım, planlama, inşaat ve mekansal anlayışa ilham vermektedir” şeklinde ürünü ifade etmektedir.
  Elbette, bir 3D plastik Eyfel Kulesi gibi bir şey inşa etmek için gerekli olan belli bir miktarda mühendislik var. Ancak 3Doodler Start'ın güçlü yönü, maskeler, pullar, hediye etiketleri ve şablonları gibi materyalleri kullanıcıya sunarak STEAM alanında da (aynı kısaltma, ancak sanatla-Art- birlikte) öne çıkmasıdır.

  3Doodler Start Kalem nasıl kullanılmaktadır?   
  Micro-USB port:Fişe takılarak şarj işlemini sağlar. Aç/kapa sürgüsü: Kalemi çalıştırmak için sürgüyü kaydırın. Kalem 30 sn'de ısınacaktır. Bir filament çubuğu takma: Butona basarak dişlilerin filamenti kavramasını sağlayın! Filament çubuk elle itilemeyecek kadar kısa ise başka bir filament ile itilebilir. İşleme Başla/ İşlemi Bitir: Turuncu butona basmak uçtan eriyik plastik çıkışını sağlar. Turuncu butona 2 kez ardarda basmak filament çubuğu geri çıkarmanızı sağlar Üç renk: Kırmızı, kalemin ısınmakta olduğunu, yeşil kalemin çizime hazır olduğunu ve turuncu şarj olmakta olduğunu göstermektedir. Plastik ekstrüzyonu: Start Kalem sadece Eco-plastik kullanır ve uçtan çıkan plastik 2-3 saniyede sertleşir. "Stop" kontrolü, plastik eriyiği hızlıca keser ve temiz bitiş oluşturur Çapalama: Kalemin içindan çıkan plastik kağıda tutunmazsa kalem ucunu 2-3 saniye bekleterek bir tutunma eğrisi oluşturun ve kalem ucunu bastırarak çekin!


  3Doodler Ürünler için Özel 3Doodler App
   
  Kullanıcılarının talebi üzerine 3Doodler tarafından telefon veya tabletleri bir çizim taslağına (kanvas) dönüştürecek bir uygulama geliştirilmiştir: 3Doodler App. 3Doodler App ile tam olarak telefonunuzun üzerine çizim yaparsınız! evet, tam olarak bu şekilde! 3Doodler App üzerinde yüklü olan bir proje fikrini açtıktan sonra proje ile ilgili şablonu (stencil) tam ekran görüntüleyebilirsiniz. Sonrasında 3Doodler 3D Kalem ile tablet/telefon ekranı üzerine kısım kısım modelini oluşturabilirsiniz. Model kısımları kolayca ekrandan ayrılacaktır.

  Ekrandan kaldırdığınız parçaları birleştirebilir ve ardından modelinizin tümünü birbirine entegre edebilirsiniz. Oluşturduğunuz bu modelin fotoğrafını çekip 3Doodler App üzerine yüklemek son adımdır! İşte bitti! Android, IPad ve IPhone üzerinde çalıştırılabilen bu uygulama üzerinden paylaşılan çok sayıda model ile yeni fikirler geliştirebilirsiniz!

  3Doodler App, yeni proje destekleri, yeni şablonlar ve çoklu dil desteği ile sürekli geliştirilmektedir.  Bağlantılar!  o İlk başlama ve kullanım becerinizi ilerletmek için video kaynaklar
  Kullanım kılavuzları
  o Farklı yaş grubundaki öğrenciler için farklı disiplinlerde ve özgün içeriklerde dersler
  o Blog
  o 3Doodler EDU
  o 3Doodler_ürün_katalogu.pdf (12.64 MB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.