pop-up-3D-printer-ve-arac.jpg (269 KB)
Sırala
Görünüm:
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.

Zaxe

Profesyonel yaşamda, eğitim sektöründe ve hobi vakitlerinde değerlendirilebilecek olan 3 boyutlu yazıcıların ve yazıcı ekipmanlarının üretimini yapan Zaxe, yerli ve milli bir marka olarak dünya çapında hizmet vermektedir.

3D teknolojisinin hızlı bir şekilde gelişmesi ve pek çok farklı sektörde kendine önemli bir yer edinmesi sonucunda günümüzün vazgeçilmezlerinin başında gelen Zaxe 3D yazıcılar, Türkiye’de üretildikleri için yedek parçası kolay bulunabilir ve problem yaşandığı takdirde hemen çözüme kavuşturulabilir ürünlerdir.

Zaxe 3D Yazıcılar Robot Sepeti’nde!

Ar&Ge ofislerinde, mimari tasarım bürolarında, endüstriyel tasarım yapan işletmelerde mükemmel sonuçlar yakalamak için tercih edilebilecek olan Zaxe 3D yazıcılar, özellikle de üretime geçilmesi veya yapımına başlanması planlanan ürün ve yapıları ucuz ve hızlı bir şekilde prototiplemek için son derece idealdir. Eğitim sektöründe ise çocukların ve üniversite çağındaki bireylerin üretim aşamasında daha yaratıcı bir şekilde çalışmalarına fırsat tanıyan ve STEAM eğitimi kapsamında yakın zamanda dünyanın pek çok ülkesinde eğitim sistemine entegre edilecek olan 3 boyutlu yazıcılar; ders sırasında yardımcı olacak malzemelerin üretiminden proje amaçlı gerçekleştirilen tasarım ve benzeri çalışmaların yapımına kadar farklı pek çok durumda değerlendirilebilecek ürünlerdir. İş hayatı ve eğitim sektörünün yanı sıra kafa dağıtmak ve yaratıcı zekayı ön plana çıkarmak için gerçekleştirilen hobi çalışmalarında da efektif bir şekilde kullanılma imkânı bulunan 3D yazıcılar, Zaxe kalitesi ve güvencesiyle Robot Sepeti sayfalarında sizleri bekliyor.

3D yazıcılara ek olarak yazım işleminin olmazsa olmazları filamentlerin de farklı renk seçenekleri ile beğenilerinize sunulduğu Robot Sepeti sayfalarında, siz de işletmeniz veya hobi çalışmalarınız için gerekli olan 3 boyutlu yazıcıları ve filamentleri bulabilir; beğendiğiniz ürünleri farklı ödeme seçeneklerinden faydalanarak günün her saati kolayca satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.