Sırala
Görünüm:
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Robot Kolu

TrossenRobotic, Robotis ve RobotGeek gibi alanında uzman markalar tarafından üretilen robot kolları ile, robotik sistemlerinize bir ürünü kavrama ve taşıma gibi fonksiyonlar eklemeniz çok kolay!

Robot Sepeti online kataloğunda yer alan robot kolu kategorisinde farklı tasarımlara sahip pek çok ürün mevcut... İnsansı robotların, yapay zekaya sahip olan robotların ve diğer robot platformlarının daha fonksiyonel bir hale gelmeleri için tercih edilebilecek olan robot kolları, çeşitli ebatları sayesinde hemen her proje için uygun modellere sahiptir. Kıskaçları sayesinde robotların ürünleri kolay ve sağlam bir şekilde kavramalarına fırsat tanıyan robot kolların yanı sıra, projeyi özelleştirmek için kullanılabilecek pan&tilt platformları da kategori sayfalarında sizlerle buluşmaktadır.

Eğer siz de geliştirdiğiniz robotik projeleri robot kolları ile daha işlevsel kılmak istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan robot kolu kategorisini detaylı bir şekilde inceleyebilir; projenize uygun olduğunu düşündüğünüz modeli kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek günün her saati online olarak kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.