menü simgesi Tüm Kategoriler
Robot Kol ve Pan-Tilt Toplam 26 ürün görüntüleniyor.
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Robot Kol ve Pan-Tilt

Robot kol ve pan-tilt modelleri eğitimden sanatsal projelere, kişisel asistan tasarımlarından üretim amaçlı projelere kadar pek çok robotik uygulamada ihtiyaç duyulabilen ürünlerdir. Pan-tilt üzerine monte edilen kamera gibi nesneleri farklı eksenlerde (2 Degree of Freedom) hareket ettirebilir, döndürebilir; robot kollar (robot arm) ise nesnelerin belli bir pivot noktası olmadan bir düzlem veya uzay içerisinde taşınmasını sağlar. Siz de proje gereksinimlerine göre belirleyeceğiniz; uFactory, Robotis, RobotGeek gibi markaların imzasını taşıyan kaliteli robot kol  modelleri ve pan-tilt kitlerini online kataloğumuzda keşfedebilir, güvenle alışveriş yapabilirsiniz!

Projelerinize Uygun Robot Kol ve Pan-Tilt Modelleri

Robot Sepeti sayfalarında, hem profesyonel hem de amatör/eğitim amaçlı projelerinizde değerlendirebileceğiniz fonksiyonel robot kol modellerini ve pan-tilt kitlerini bulmanız mümkün. Robotis OpenMANIPULATOR-X, çok amaçlı uArm Swift Pro Robot Kol – Manipulator, RobotGeek Robot Snapper gibi modellere bu sayfalarda göz atabilir, ayrıca RobotGeek Pan -Tilt Kiti gibi ürünleri de inceleyerek projelerinize en uygun alternatifleri yalnızca birkaç tıkla keşfedebilirsiniz!


Robot kolları ve pan-tilt kitleri, teknik özellikleri ve kullanım detayları hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili ürün sayfalarına göz atabilirsiniz. Projelerinize uygun bulduğunuz ürünleri güvenli online alışveriş imkânından da yararlanarak 7/24 kolayca sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.