Sırala
Görünüm:
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Phantom Marka Ürünler

Havadan çekim yaparak dikkat çekici fotoğraflar yakalamaya ve videolar çekmeye olanak sağlayan Phantom marka drone’lar, farklı özelliklere sahip modelleriyle Robot Sepeti online kataloğunda sizleri bekliyor!

Wi-Fi teknolojisi ile çalışan ve uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen Phantom marka drone’lar, kolay kullanıma uygun bir şekilde tasarlandıkları için işleri kısa sürede yapmayı mümkün kılan ve bu sayede hem işten hem de zamandan kazanç sağlamaya yardımcı olan ürünlerdir. Özellikle de TV- film sektöründe video çekimi, askeri alanda gözetleme ve kontrol işlemi için kullanılan drone modelleri, bunların yanı sıra hobi amaçlı da tercih edilebilir. Video ve fotoğraf çekim özelliği sayesinde farklı amaçlar için değerlendirilme imkânı bulunan drone modellerinin yanı sıra; Phantom marka kategorisinde batarya, kablo, kamera lensi, menzil artırıcı gibi çeşitli drone ekipmanları da yer almaktadır.

Siz de havadan görüntü almaya ve video çekmeye yarayan bu ürünleri amatör ya da profesyonel olarak iş ve özel hayatınızda değerlendirmek istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarındaki Phantom kategorisini ziyaret edebilir; detaylı bir şekilde inceleyebileceğiniz ürünler içerisinden beğendiklerinizi günün her saati kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz! 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.