NVIDIA Jetson Xavier NX Developer Kit

Ürün Kod: T6814
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • NVIDIA Jetson Xavier NX Developer Kit

  1) Ana depolama alanı için microSD kart slotu
  2) 40-pin genişletme başlığı
  3) Micro-USB portu
  4) Gigabit Ethernet portu
  5) USB 3.1 Type A portları (x4)
  6) HDMI çıkış portu
  7) DisplayPort konnektörü
  8) 19V güç girişi için DC Barrel jakı
  9) MIPI CSI kamera konnektörleri (x2)

  (*): Jetson Xavier NX Developer Kit ürününde dahili eMMC bellek bulunmamaktadır. Harici bir micro-SD Kart ile kullanılmalıdır.

  (**): Jetson Xavier NX Developer Kit ile birlikte Akrilik Kutu kullanımı için, Jetson Xavier NX Developer Kit'in alt kısmında yer alan plastik çerçevenin sökülmesi gerekmektedir.

   

  NVIDIA Jetson Xavier NX Developer Kit, süper bilgisayar performansını uç cihazlara getiriyor. Kit içeriğinde 10W kadar küçük bir güç tüketimiyle; NVIDIA yazılım yığınını kullanarak birçok sinir ağıyla güçlendirilmiş AI uygulamalarını geliştirmeyi sağlayan Jetson Xavier NX modülü yer almaktadır. Geliştiriciler artık bulut desteğinden yararlanarak AI uygulamalarını geliştirme ve uygulamaya koyma tecrübelerini uç cihazlara yöneltebilirler. NVIDIA Transfer Learning Toolkit (TLT) ile birlikte NVIDIA GPU CLOUD (NGC)’da yer alan önceden eğitilmiş AI modelleri, eğitilmiş ve  optimize edilmiş AI ağlarına kolay bir erişim sağlıyor. Aynı zamanda Jetson’larda konteynerize edilmiş uygulamalar, esnek ve kolay güncellemelere olanak sağlar.

  Geliştirme kiti, hızlandırılmış SDK’lar ile birlikte uygulama geliştirme ve optimizasyon için geliştirilmiş NVIDIA araçlarını içeren NVIDIA’nın en son sürüm bütün yazılım yığını tarafından desteklenmektedir Bunlarla birlikte NX’in küçük form faktörü üretim, lojistik, pazarlama, hizmet, tarım, akıllı şehirler ve medikal cihaz alanlarında yenilikçi çözümlerin ortaya çıkmasını mümkün kılıyor. Kolay kullanım ve çözümleri hızlıca uygulamaya koyma söz konusu olduğunda Jetson, piyasadaki en esnek platformdur ve ürün ömrü boyunca sürekli olarak güncellenmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.