NVIDIA Jetson Nano 2GB Developer Kit WiFi

Ürün Kod: T6812
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • NVIDIA Jetson Nano 2GB Developer Kit WiFi

  1) Ana depolama alanı için microSD kart slotu
  2) 40-pin genişletme başlığı
  3) Cihaz Modu için Micro-USB portu
  4) Gigabit Ethernet portu
  5) USB 2.0 portları (x2)
  6) USB 3.0 portu (x1)
  7) HDMI çıkış portu
  8) 5V/3A Güç Girişi için USB-C
  9) MIPI CSI kamera konnektörü (x1)

  AI ve robotiğin gücünü, NVIDIA® Jetson Nano™ 2GB Developer Kit ile keşfedin. Küçük ve güçlü donanım yapısı ile herkese uygun fiyat. Bu sayede eğitimciler, öğrenciler ve diğer AI meraklıları, GPU hızlandırıcılı bütün bir NVIDIA yazılım yığınını kullanarak hızlı ve verimli AI ile kolayca projelerini geliştirebilirler.

  Yaparak öğrenmek, AI ve robotiğe yeni giriş yapmış olanlar için anahtar noktadır ve Jetson Nano 2GB Developer Kit, uygulamalı eğitim ve öğrenme için ideal bir üründür. Yalnızca çevrimiçi öğrenmenin aksine, geliştirici kitindeki çalışmanızın çevrenizdeki dünyayı gerçek zamanlı olarak algıladığını ve etkileşimde bulunduğunu göreceksiniz.

  Binlerce Jetson Nano geliştiricisi, NVIDIA tarafından sunulan ücretsiz ve kapsamlı eğitimlere ek olarak videolara, nasıl yapılır belgelerine ve açık kaynaklı projelere aktif olarak katkıda bulunmaktadır. Bunlar giriş niteliğindeki bir “Hello AI World” ile başlar, açık kaynaklı NVIDIA JetBot AI robot platformu gibi robotik projeleriyle devam eder ve NVIDIA Isaac™ ile robotik gelişiminin bir sonraki seviyesine götürür.

  Tüm bu kaynaklar, her bir Jetson geliştiricisine dünyanın her yerinden profesyoneller tarafından kullanılan aynı CUDA-X™ yazılımını ve araçlarını sunan NVIDIA JetPack™ tarafından desteklenmektedir. JetPack, aşina olunan bir Linux ortamı içerir ve konteynerizasyon ve orkestrasyon gibi bulut tabanlı teknolojilere sunduğu destek ile geliştirme sürecini kolaylaştırır.

  Jetson Nano 2GB Developer Kit, düşük fiyatıyla olağanüstü AI performansı sağlar. Ürün, tüm sektörlerde çığır açan yapay zeka ürünleri oluşturmak için kullanılan aynı yazılım ve araçlarla yapay zeka ve robotik dünyasını herkes için erişilebilir hale getiriyor. Başlamanın daha iyi bir yolu yok.

  (*): Jetson Nano 2GB Developer Kit ürününde dahili eMMC bellek bulunmamaktadır. Harici bir micro-SD Kart ile kullanılmalıdır.

  Teknik Özellikler

  GPU 128-core Maxwell
  CPU Quad-core ARM A57 @ 1.43 GHz
  Bellek 2 GB 64-bit LPDDR4 | 25.6 GB/s
  Depolama microSD (kutu içeriğine dahil değildir)
  Video Encoder 4Kp30 | 4x 1080p30 | 9x 720p30 (H.264/H.265)
  Video Decoder 4Kp60 | 2x 4Kp30 | 8x 1080pp30 | 18x 720p30| (H.264/H.265)
  Boyut 100 mm x 80 mm x 29 mm
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.