- FA-RA-22-12-XX

Actuonix Auto Yüksek Hızlı Lineer Servo 22lbs

Ürün Kod: 03.06.029.010
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • FİRGELLİ AUTO YÜKSEK HIZLI LİNEER SERVO 22 LBS


  Modern endüstri ve otomasyon uygulamlarında gerekli olan güç ve hız parametreleri arasında optimum çalışma şartlarına adapte olabilmek için Yüksek Hızlı Aktüatör serileri Firgelli tarafından üretilmiştir. İncelemiş olduğunuz Firgelli Yüksek Hızlı Lineer Servo, herhangi bir yük altında değilken 9 inç/s, tam yük altındayken 4.5 inç/s (22lbs, ~10kg) gibi şaşırtıcı bir hızla, yüksek hız uygulamalarında işinizi kolaylaştıracak bir üründür.Firgelli Yüksek Hızlı Lineer Servo, ürününde yük-hız ilişki olarak bir çeşit ürün serisi vardır. Bu serinin lineer servoları dinamik olarak 22lbs (~10kg), statik olarak 44lbs(20kg) büyüklüğündeki ağırlıkları sürebilirler. Firgelli Yüksek Hızlı Lineer Servo, yerleşik alüminyum switchleri, ürün ağırlığını azaltmak için tasarlanmış alüminyum gövdesi, titreşim ve gürültüyü minumum düzeyde tutmak için kullanılan tasarım materyali ile modern uygulamalar için oldukça uygundur. Tüm bu özellikler; sessiz, kesintisiz ve güvenilir bir çalışma rejimi sağlar. Firgelli Yüksek Hızlı Lineer Servo, diğer tüm firgelli aktuatörler gibi her iki tarafında kenetleme noktaları (clevis) mevcut olarak gelir ve bu yapı MB8 köşebentleri kullanarak hızlı kurulum yapmayı sağlar.

  Firgelli Yüksek Hızlı Lineer Servo üzerinde güç bağlantılarını sağlama için yine bir Firgelli ürünü olan (FA-PA-12V-12A) kodlu adaptörler kullanılabilir.

   


  FİRGELLİ AUTO YÜKSEK HIZLI LİNEER SERVO MOTOR ÖZELLİKLERİ

  Voltaj

  12V DC

  Güç

  22 lbs (~10KG)

  Hız

  22.86 cm/sn

  Adım Uzunluğu

  2' 4' 6' 8' 10' 12' 18'

  Montaj

  MB8

  Limit Anahtarı

  Dahili

  Duty Cycle

  20%

  İç Aksam

  Alüminyum alaşım

  IP

  IP54

  Sıcaklık

  -26 C ~ 65 C

  Güvenlik sertifikası

  CE

   

  NOT: Stokta bulunmayan bir ürünü sipariş ederseniz 15 gün içerisinde temin edilerek adresinize gönderilir.

  Her ihtiyaca uygun bir FIRGELLI ürünü mutlaka vardır! Hassas, dayanıklı ve farklı güç seçenekleriyle sunulan FIRGELLI motorları (aktuatör) robotsepeti.com'dan hızlı ve güvenli bir yolla temin edebilirsiniz!!!

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.