menü simgesi Tüm Kategoriler
Robot Kit - Şase Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Robot Kit – Şase

Robot araç şaseleri ve farklı temalardaki robot kitleri (robot gövdeleri), robotiğe meraklı her seviyeden kullanıcının projelerinde sıklıkla ihtiyaç duyabildiği fonksiyonel ürünler. Robot şaseler, farklı robot mimarisine sahip robot yapımına uygun; mikrodenetleyici kartı, motorlar ve sensörlerin yerleşimine imkan sağlayan esnekliktedir


Robot Sepeti sayfalarında; Robotis, Elecfreaks, LittleBits gibi kaliteli markaların öğrenme amaçlı, amatör ya da profesyonel pek çok projenizde değerlendirebileceğiniz, farklı seviye ve yaş gruplarına uygun robot kitlerini ve şaseleri bulabilir, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Farklı Projelere Uygun Robot Setleri ve Şaseler

Farklı beğeni ve ihtiyaçlara hitap eden oldukça geniş bir yelpazeye yayılan online kataloğumuzda, siz de çeşitli projelerinizde değerlendirebileceğiniz robot kitleri ve araç şase modellerini inceleyebilirsiniz. Öne çıkan seçenekler arasında çocukların robotik teknolojilerle tanışması için ideal bir alternatif olan Marvel Avengers Hero Invento Kit, beş farklı mimaride robot yapımı için değerlendirilebilecek Edison EdCreate Robot Yapım Kiti, akıllı araba yapımı için kullanılabilecek Elecfreaks Motor:bit Akrilik Akıllı Araç Kiti, ve son derece sağlam ve fonksiyonel bir robot araba şasesi olan Elecfreaks Akıllı Araç Şasi ve ayrıca sumo, çizgi izleyen gibi robotların yapımı için parçalar yer alıyor. Siz de bunları ve daha fazlasını inceleyebilir, projelerinize en uygun ürünleri kolayca keşfedebilirsiniz.


Robotik setler ve şase modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak için ilgili ürün detay sayfalarını ziyaret edebilir, burada ürünlerin teknik özelliklerini, ne için kullanılacaklarını görebileceğiniz gibi, belli başlı ürünlerin videolarına da göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri, güvenli online alışveriş imkânı ile 7/24 yalnızca birkaç tıkla sipariş vermeniz mümkün!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.