Görünüm:
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.

Potansiyometre Modelleri

Akım, gerilim kontrollerinde ve direncin ayarlanabilir olması istenen sistemlerde değerlendirilebilecek olan potansiyometreler, farklı özelliklere sahip modelleri ile Robot Sepeti’nde!

Robot Sepeti online mağazasında, devrelerde voltaj kontrolü ve gerilim bölme işlemleri için kullanılabilecek potansiyometre modelleri ile onlarla birlikte değerlendirilebilecek potansiyometre başlıkları yer almaktadır. Üzerlerinde yer alan ayar kolu sayesinde direncin değerini istenilen şekilde ayarlamaya imkan tanıyan bu komponentler, elektronik devrelerde sık ihtiyaç duyulabilen parçalar olarak ön plana çıkmaktadır.

Siz de çeşitli potansiyometre ve başlık modellerine ve özelliklerine Robot Sepeti’nin online mağaza sayfalarında göz atabilirsiniz. Projelerinizde işinize yarayacağını düşündüğünüz ürünleri farklı ödeme yöntemlerinden yararlanarak dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden online olarak sipariş vermeniz mümkün.

Trimpotlar

Kalibrasyon amaçlı kullanılabilecek değişken dirençler olarak elektronik devrelerde yer alan trimpotlar, farklı özelliklere sahip çeşitli modelleri ile Robot Sepeti sayfalarında sizleri bekliyor!

Ayar çubukları ile ayarlanarak uzun süre kullanılma imkanı bulunan potansiyometreler olan trimpotlar, 3 bacaklı yapıları ile farklı şekillerde bağlanarak gerilim bölücü ya da direnç değiştirici olarak değerlendirilebilecek komponentlerdir. Radyo alıcısı ve vericisi gibi belli başlı ürünlerde ve güç devrelerinde sık tercih edilen komponentler olan trimpotlar, trimer potansiyometre olarak da bilinmektedir.

Siz de çeşitli projelerinizde tercih edebileceğiniz trimpot çeşitlerine Robot Sepeti ürün sayfalarından ulaşabilir, beğendiğiniz ürünleri kredi kartı, kapıda ödeme ve havale gibi ödeme yöntemleri ile 7/24 online olarak sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.