pop-up-rev1.jpg (738 KB)
 - DJI-3

Phantom V1.2 GPS Destekli Multikopter Seti

Ürün Kod: T1302
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • DJI Phantom V1.2 GPS Destekli Multikopter Seti

  Phantom V1.1 içeriğine ek olarak, kamera eksenlerini kullandığınız harici bir Tilt fonksiyonu sağlayan, ekseni kontrol edebileceğiniz kontrol aparatı dahildir.

  Phantom Go-Pro gibi Hafif ve kullanışlı kameralar veya diğer video kaydedici cihazlar ile kullanılabilmektedir.

  Harici olarak kullanılabilen kamera montaj ayağı (kutu içeriğine dahil değildir) ile elektronik ekipmanlarınızı monte edip uçuşunuzu kaydedebilirsiniz.

  Phantom, maksimum yatay uçuş hızı 10m/s ulaşabilir ve maksimum dikey hızı 6 m/s dir. Hız ve istikrarın mükemmel kombinasyonu Phantom'a gözkamaştırıcı bir uçuş sağlar.

  Kompakt ve son derece entegre tasarımı sırt çantanızda bile çok rahat ve kolay taşıma olanağı sağlar. Aerodinamik ve parlak endüstriyel tasarımı ve muhteşem görsel efektler Phontom'un estetiğini yansıtıyor.

  Tüm montaj,donanım ve yazılım ayarları teslimat öncesi fabrika tarafından yapılmıştır.Tek yapmanız gereken pilinizi şarj edip pervaneleri yerine takmak.

  Phantom 3S Lipo batarya(2200mAh,170gr),Şarj aleti ile birlikte kutu içerisinden tamamen kullanıma hazır şekilde çıkmaktadır. All-in-one tasarımı ve hafif yapısı 10 ila 15 dakika boyunca rahat bir uçuş deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

  Naza-M otopilot sistemi kanıtlanmış kararlılığı ile en iyi uçuş performansını elde etmenizi sağlar.Naza-M otopilot sistemi düşük gerilim koruma özelliğini İki düzeyde öne çıkarır. Koruma sisteminde ilk seviye olarak LED Göstergesi kırmızı yanıp söner.İkinci düzey korumada ise sistem otomatik olarak phontomun inişini tetikler.

  Kumandanız için 4 Adet AA kalem pil gerekmektedir. Kumanda 5.8Ghz ISM sistemi sayesinde 600 metre ve üzeri alanda etkili ve kontrollü uçuşlar yapmanızı sağlar.

  Phantom da oldukça emniyetli Naza-M otopilot sistemi vardır.Bu sistem sayesinde alıcı ve verici arasındaki iletişim kesildiğinde phantom otomatik olarak havada asılı kalır. GPS sinyeli yeterince iyi ise,sistem otomatik olarak başladığı noktaya dönüş ve iniş işlemini tamamlayacaktır.

  Phantom üzerinde bulunan LED göstergeleri ile uçuş sırasında yönünüzü rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.