Tüm Kategoriler
MakeBlock Toplam 24 ürün görüntüleniyor.
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

MakeBlock Robot Kitleri

Farklı eğitim ve tecrübe seviyelerine uygun olarak tasarlanmış olan robot kitleri ve gelişmiş 3D tasarımlar için kullanılabilecek ileri teknoloji pek çok ekipman; Robot Sepeti’nin MakeBlock kataloğunda sizleri bekliyor!

Robot Sepeti'nin online mağazasında yer alan MakeBlock kategorisinde; robot yapım kitlerinden çeşitli ekipman ve aksesuarlara kadar pek çok ürün bulunuyor. Robotik sistemlere giriş yapmak için tercih edebileceğiniz, farklı robot tasarımlarını hayata geçirip programlayabileceğiniz robot kitleri; profesyoneller, amatörler, öğrenciler ya da robotik ve elektronik konularına yeni merak salanlar için ideal çözümler sunuyor.

Robotik Teknolojiyi Öğrenmeyi Sağlayan Robot Kitleri

Farklı özellikleri ile ön plana çıkan MakeBlock robot kitleri, hem robotik çalışmalara yeni başlayan hem de bu konuda büyük bir mesafe kaydetmiş olan kullanıcılara yönelik modellere sahiptir. Ranger, robot ve top fırlatma rampası gibi farklı platformları oluşturmaya fırsat tanıyan MakeBlock robotik tasarım kitleri, özellikle de çocukların küçük yaşlardan itibaren robotik teknolojiye merak salmalarını ve bu konuda efektif bir şekilde gelişmelerini sağlayacak ürünlerdir. Kaliteli ve dayanıklı yapıları sayesinde uzun süreli kullanıma son derece uygun olan MakeBlock robot kitleri, bilgisayardan kontrol edilebilecek yazılıma sahip olmalarının yanı sıra istenilen şekilde yeniden programlanabilecek ürünlerdir. Ayrıca robotik sistemleri daha kullanışlı hale getirmek için tercih edilebilecek olan Bluetooth modülü ve angular sensör modeli de MakeBlock güvencesi ile kategori sayfalarında yer almaktadır.

Siz de kendi robotlarınızı tasarlamak için başlangıç kitlerine veya daha kompleks modellere ihtiyaç duyuyorsanız, Robot Sepeti'nin MakeBlock robot kitleri kategorisinde yer alan ürünleri ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir, kendinize – çalışmalarınıza uygun bulduklarınızı uygun fiyatlar ve güvenli online ödeme imkânından yararlanarak 7/24 dilediğiniz yerden dilediğiniz saatte kolayca sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.