Görünüm:
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

MakeBlock Robot Kitleri

Farklı eğitim ve tecrübe seviyelerine uygun olarak tasarlanmış robotik uygulamaları ile MakeBlock robot kitleri ve gelişmiş 3D tasarımlar için kullanılabilecek ileri teknoloji pek çok ekipman; Robot Sepeti’nin MakeBlock kataloğunda sizleri bekliyor!

Robot Sepeti'nin online mağazasında yer alan MakeBlock kategorisinde; robot yapım kitlerinden çeşitli ekipman ve aksesuarlara kadar pek çok ürün bulunuyor. Robotik sistemlere giriş yapmak için tercih edebileceğiniz, farklı robot tasarımlarını hayata geçirip programlayabileceğiniz robot kitlerinin yanı sıra, 3D tarayıcı, 3D yazıcı ve çeşitli aksesuarlar; profesyoneller, amatörler, öğrenciler ya da robotik ve elektronik konularına yeni merak salanlar için ideal çözümler sunuyor.

Siz de kendi robotlarınızı tasarlamak için başlangıç kitlerine ihtiyaç duyuyorsanız, Robot Sepeti'nin MakeBlock robot kitleri kategorisinde yer alan ürünleri ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir, kendinize – çalışmalarınıza uygun bulduklarınızı uygun fiyatlar ve güvenli online ödeme imkânından yararlanarak 7/24 evinizden sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.