FlashForge Guider IIs 3D Printer

Ürün Kod: 22.09.01.02
14.857,77 TL + KDV
14.150,25 TL + KDV
-%5
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • FlashForge Guider IIS 3D Printer

  Guider II VS Guider IIs :
    Guider II ile karşılaştırıldığında Guider IIS,  istediğiniz zaman ve mekanda çevrimiçi kamerayla uzaktayken yazdırma işlerinizi izlemenize yardımcı olan çevrimiçi kamera donanımını sizlere sunar. Guider IIS üzerindeki filtre ile, çalışma alanınızı ve çevreyi daha temiz ve tozlardan arındırılmış kılar. FlashForge ekibi çalışma ortamı kalitesine önem ver mektedir ve Guider IIS, baskı işleminde üretilebilecek tozu filtrelemek için filtre ve arka panel fanı ihtiva etmektedir.

  FlashForge Guider IIS 3D Printer; yapı endüstrisi, çeşitli sanatsal çalışmalar, bilimsel araştırmalar, endüstriyel üretim ve eğitim amacıyla kullanılabilecek bir 3B yazıcıdır. FlashForge Guider IIS 3D Printer profesyonel bir yazıcıdır ve öncülü olan Guider II'nin sahip olduğu güçlü ve rijit gövde (metal kasa, ABS yan panel) yapısına sahiptir. Bununla beraber hafiftir ve titreşimsiz ve kararlı bir çalışma sağlar. Guider II'ye göre daha çeşitli filamentlerle çalışır ve tümüyle kapalı baskı alanı sayesinde kararlı bir ısıl ortam oluşturur.

  FlashForge Guider IIS 3D Printer hata oranı düşük baskılar yapabilmeniz için dahili/harici kompanzasyon özelliğine sahiptir. Normalde yazıcının kendi baskı hatasına filamentin soğurken büzülmesi de eklenir ve istenen hassas baskı değerlerinden çok daha fazla bozulma görülebilir. Ancak Guider IIS 'in dahili/harici kompanzasyon özelliği ile öncelikle sağlana yazılımla yazıcının hatası ölçülür ve yazılımda ilgili parametreler manuel girilir. Bu şekilde gerçek baskı hataları 0.02 mm'ye kadar azaltılabilir.

  Polar Cloud kullanımı
  Polar Cloud çevrimiçi platformuyla 3B baskılarınızı istediğiniz yerden yönetmenize imkan sağlar. Guider IIS, Polar Cloud Enabled ile birlikte gelir, böylece 3D yazıcınızı herhangi bir yerden kontrol edebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey bir internet bağlantısıdır. Aynı zamanda birden fazla cihazı aynı anda bağlayabilir ve yönetebilirsiniz. CAD modellerinizi dilimleyebilir (slicing), 3B yazdırma işlerinizi sıraya alabilir ve 3B baskının düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için yerleşik web kamerasını kullabilirsiniz.

  Dahili filament sensörü
  Entegre filament sensörü, filamentin 3D yazıcınıza takılı olup olmadığını tespit eder. Filament sızıntı yaparsa, 3D yazıcınız bir mesaj alır ve Flashforge Guider IIS'yi duraklatır. Yeni bir filament ekledikten sonra, 3D baskıya devam edebilirsiniz. Filaman sensörü ayrıca, bir elektrik kesintisinden sonra 3D yazdırmaya devam etmenizi sağlar.
  ***********************  ÜCRETSİZ YAZILIM DESTEKLERİ  ********************

  Flashprint

  Flashprint, Flashforge Corporation tarafından bağımsız olarak geliştirilen bir dilimleme yazılımıdır. 

  Flashprint Basic (temel) ve Expert (uzman) olmak üzere iki modu mevcuttur. Basic modda başarılı bir baskı için gerekli temel ayarlar yapılabilirken Expert modda yüzlerce parametreyi ayarlayabilirsiniz.

  Diğer bir ürün özelliği ise akıllı destek yapılarıdır. Destekler ağaç-benzeri ve doğrusal olmak üzere iki çeşittir ve bu çeşitler modele göre yazılım tarafından otomatik seçilir.

  Flashprint tüm bunların yanında  harici/dahili kompanzasyon  ve cut-and-split (kes ve ayır) gibi özellikler de modellemede kullanıcıya yardımcı olur.

   

  Happy 3D APP

  Happy 3D APP, kullanıcıların güzel fikirlerini 3D modellere dönüştürmesi  için kullanabileceği bir modelleme yazılımıdır. Happy 3D APP, eğitim, hediye, oyun, oyuncak gibi 7 kategoride 100’den fazla modele ulaşımınızı sağlar. Tüm FlashForge yazıcılarda baskıyı destekler 

  Happy 3D APP, modellemeye yeni başlayanlar veya alt yaş grubu çocuklar için uygundur. Tıpkı bir kağıt üzerinde 2B çizim yaptıktan sonra bu çizimi 3B hale getirebilirsiniz. Grafiklerinizi daha da güçlendirmek ve noktaları değiştirmek için her zaman bir önceki menüye dönebilirsiniz. Happy 3D APP’de çizmek istediğiniz modeli çalışma alanında arka plan olarak ayarlayıp sürekli bir görsel destek elde edebilirsiniz.  ÖZET


  o  5-INCH RENKLİ DOKUNMATİK EKRAN (Kullanımı kolay ve touch screen üzerinde seçebileceğiniz yerleşik dahili çoklu dil paketleri)
  o  BASKIYA KALDIĞI YERDEN TEKRAR BAŞLAMA (Büyük boyutlu modellerin baskılarında beklenmedik güç kesintilerinden sonra basıma kolayca devam etme                garantisi.)
  BÜYÜK BASIM HACMİ (% 68 daha büyük, farklı boyutlardaki nesnelerin basım için kolayca adaptasyon için)
  o  ISITILABİLİR BASKI TABLASI (Daha fazla ihtiyacı karşılayın.)
  o  GELİŞTİRİLMİŞ CİHAZ YAPISI (Titreşimsiz, dayanıklı gövde ve yüksek hassasiyete sahip CNC tezgahları tarafından işlenen bileşenler)
  ÇOKLU BAĞLANTI (USB Stick, USB kablosu ve WIFI bağlantılarını destekler)
  GÜÇLÜ VE ETKİLİ FLASHPRINT (Kullanışlı işlevsel FlashPrint, hassasiyetin iyileştirilmesine yardımcı olur)
  o  YERLEŞİK HD KAMERA (Çevrimiçi kamera, baskı işlerinizi izlemenize yardımcı olur.)
  o  HAVA FİLTRE FONKSİYONU (Guider IIS, yazdırma işlemi sırasında oluşabilecek tozu filtrelemek için filtre ve arka panel fanı donanımlarına sahiptir)


  Teknik Alt Yapı:

  Basım hızı: 100 mm/s
  Nozül boyutu: 0.4mm
  o
    Filament çapı: 1,75mm (3. parti filamentlerle uyumludur) 
  o  Teknoloji: FFF, FDM
  Cihaz Boyutu (kapaksız): 549 x 490 x 561mm
  o  Basım Hacmi: 280 x 250 x 300mm
  o  Baskı Hassasiyeti: ± 0.1-0.2mm
  Baskı Yazılımı: FlashPrint
  o  İşletim sistemi: Windows, Mac OS
  o  AC Giriş: 100V-240V 
  o  Giriş Desteği: USB Stick / USB Kablosu / WIFI / Ethernet
  o  Filament Desteği: ABS / PLA / YUMUŞAK FİLAMENT / ESNEK FİLAMENT / İLETKEN FİLM (ABS, PLA, PETG, HIPS)
  Yeni UPGRADE bilgisi (ekstrüder sıcaklığı) : Guider IIs upgrade(1).pdf (3.03 MB)  DOKÜMANTASYON

  Guider-IIs
  GuiderIIS-User-Guide-EN

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.