pop-up-rev1.jpg (738 KB)
 - L12 S Serisi Servo

Actuonix L12 S Serisi Mikro Lineer Motor Aktüatör

Ürün Kod: T2159
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • FİRGELLİ L12 S SERİSİ LİNEER MOTOR - AKTÜATÖR

  Firgelli L12 S lineer motor yüksek güç gereksinimi olan yerler için güçlü bir PMDC motor gücüne sahiptir. Dikdörtgen şeklinde enine kesit kullanan eksenel bir tasarımdır, montajı kolay bir lineer aktüatördür. Hareket noktalarının başında ve sonunda limit switchleri bulunmaktadır. Bu switchler ile hareket sınırlarına ulaşıldığında motor daha fazla zorlanmaz ve otomatikman ilerlemeyi durdurur. FİRGELLİ L12 S modelinde ileri geri itme çekme hareketi, aktuatörün iki ucu arasındaki gerilimi ters çevirerek yapılır.

  L12 aktüatörlerinin en önemli özelliği geniş spektrumlu bir mikro lineer motor olmalarıdır. Farklı uygulamalardaki çeşitli şartlara göre hareket mesafesi, yük kapasitesi, çalışma voltajı ve hızı gibi parametrelerde kullanıcıya seçim imkanı sağlar. Başka bir ifade ile her operasyon için size uygun bir Firgelli mutlaka vardır.

  Bir çok hassas endüstriyel uygulamada kullanılabilmektedir. Ürün endüstriyel ömre sahiptir. Tüm dataları ölçülmüş ve test edilmiştir. Bu bilgilerin tümüne aşağıdaki datasheetten ulaşabilirsiniz.

  Bir çok endüstriyel otomasyon uygulamasında, makine tasarımlarında, servo kontrol gerektiren lineer hareket uygulamalarında, otomobil modifikasyonları, ekipmanları ve uygulamalarında, yat iç mekan tasarımlarında, özel fonksiyonlu akıllı mobilya tasarımlarında ve servo kontrol gerektiren robotik uygulamalarda kesin ve tam teşekküllü bir çözüm sağlamaktadır. Bu mikro lineer servo motor ile çığır açan ekstra kompakt ve ufak tasarımlar yapmak mümkün. Tablet, mini TV, telefon ve benzeri ekipmanların açılıp kapanır otomatik aksamlarından, özel gizli dolap ve göz uygulamalarına bir çok ürün geliştirilebilmektedir. Örnek uygulamalar için aşağıdaki videoları inceleyebilirsiniz.

  FİRGELLİ L12 S LİNEER SERVO MOTOR ÖZELLİKLERİ

  • Adım Uzunluğu Opsiyonları: 10mm, 30mm, 50mm, 100mm
   • L12-10mm: Ağırlık: 26g Uzunluk: Kapalıyken: 70mm Açıkken: 80mm
   • L12-30mm: Ağırlık: 30g Uzunluk: Kapalıyken: 90mm Açıkken:120mm
   • L12-50mm: Ağırlık: 36g Uzunluk: Kapalıyken: 110mm Açıkken:160mm
   • L12-100mm: Ağırlık: 52g Uzunluk: Kapalıyken: 160mm Açıkken:260mm
  • Maksimum Güç Opsiyonları: 12N (1.2 kg) - 23N (2.3 kg) - 45N (4.5 kg)
  • Yüksüz Hızı: 5 mm/s - 12 mm/s - 23mm / s
  • Gerilim: 6V veya 12V

  Kontrol Seçenekleri: Bu model yani S modeli limit switch içermektedir ve manüel kontrol edilebilen bir modeldir. P modeli ile entegre bir potasyometre ile pozisyon kontrol yapılabilmektedir. LAC kartı ile birlikte P modeli bir lineer servo motor - lineer servo aktüatöre dönüşür. R modeli hobi servolardakilere benzeyen RC servo kontrole, I modeli hem RC servo kontrole hem de endüstriyel servo kontrole yani PLC kontrole izin vermektedir. I modeli içinde dahili denetleyiciye sahiptir, bu sebepten ekstra denetleyici ihtiyaç duymadan kontrol edilebilir. Bu opsiyonlar için lütfen L12 P, L12 R ve L12 I modellerinin sayfalarını veya datasheeti inceleyiniz.

  DÖKÜMANTASYON ve GÖRSELLER

  L12 Serisi Datasheet
  L12 3D CAD Model (IGES)

  STOK BİLGİSİ

  NOT: Stokta bulunmayan bir ürünü sipariş ederseniz 15 gün içerisinde temin edilerek adresinize gönderilir.

  Her ihtiyaca uygun bir FIRGELLI ürünü mutlaka vardır! Hassas, dayanıklı ve farklı güç seçenekleriyle sunulan FIRGELLI motorları (aktuatör) robotsepeti.com'dan hızlı ve güvenli bir yolla temin edebilirsiniz!!!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.