- ef08061

Arduino Starter Kit (Absolute Beginner BY ELECFREAKS)

Ürün Kod: T1446
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Arduino Starter Kit (Absolute Beginner BY ELECFREAKS)


  Elecfreaks tarafından elektroniğe yeni başlayanlar için sunulan Arduino Starter Kit, kullanıclar sensörleri ve elektronik komponentleri adım adım öğrenmesi için çok iyi bir yardımcıdır. Bu kit ile çalışmalarınıza başlamak için lehimleme yapmanıza gerek yoktur, aşağıdaki resimdede görülen üzerinde sensörleri veya çeşitli komponentleri içeren brick kartlarını doğrudan Freaduino üzerine kablolarla bağlayarak kullanabilirsiniz. Arduino Starter Kit 9 farklı dersten oluşur. Bu derslerle birlikte LED, servo motor, kızıl ötesi sensör ve uzaktan kumandanın Freaduino UNO kartı ile nasıl kontrol edileceğini öğrenmiş olursunuz. Arduino Starter Kit kutusu içinden çıkan 16 modülü teker teker satın almak yerine bu ürüne sahip olarak yaklaşık 60 dolar avantajlı duruma geçebilirsiniz.

  Her eğitim düzeyi ve tecrübeye yönelik ürünlerle kullanıcıların işini kolaylaştıran Arduino, 9 öğretici proje içeren proje kitabı ve bu projeleri yapmak için gerekli parçaları tek bir paket halinde kullanıcılarına sunmaktadır. Bu paket ile ister elektroniğe hızlı bir giriş yapıp elektronik projeler için kendinize temel oluşturun, ister öğrencilerinize elektronik çalışmalar yapacakları küçük bir çalışma masası dizayn edin; Arduino Starter Kit by ELECFREAKS tam istediğiniz gibi bir ürün! Projelerinizi oluştururken sensörler, aktuatörler gibi malzemeler ile gerekli harici sinyalleri alırken, LED gösterge ile de istediğiniz görselliği sağlayabilirsiniz. 9 projeyi tamamladığınızda ise sahip olduğunuz donanım ile ihtiyaç ve isteklerinize yönelik çalışmaları rahatlıkla oluşturabileceksiniz. Tüm Arduino ürünlerde olduğu gibi sağlanan örnek kodlar ve yazılım geliştirme için gerekli yazılım ücretsizdir. Kitap içindeki projeleri tamamlağınızda kullanıcılar için sunulan kodları uyarlayıp kendi projenizi de oluşturabilirsiniz.arduino-starter-kit-absolute-beginner-ef08061-elecfreaks.jpg (38 KB)

  Arduino Starter Kit içinde Arduino UNO'nun daha gelişmiş versiyonu olan Freaduino UNO bulunmaktadır ve Freaduino UNO ARduino UNO ile %100 uyumludur. Freaduino UNO üzerindeki ara yüzlerle brick kartlarının kolay kullanımına imkan sağlar. Ayrıca, 3.3V/5V I/O anahtarı, ve DC-DC çevirim sağlayan ve maksimum 2A verebilen bir güç kaynağı da üzerinde bulunmaktadır. Brick kartları isimleri ve bağlantı şekillere derslere ayrılarak aşağıda gösterilmiştir:


  1- Freaduino UNO(Kontrol kartı) - Başlangıç için LED yakıp söndürme

  2- 5mm LED brick kartı, Pushbutton brick kartı - LED kontrolü

  3- Passive buzzer brick kartı, Vibration brick kartı - Buzzer kontrolü

  4-Mini Fan brick kartı, PIR brick kartı - Fan kontolü

  5-Mini Fan brick kartı, LDR sensör brick kartı - Fan kontrolü

  6-Mini Fan brick kartı, Röle brick kartı, LDR sensör brick kartı - Röle kontrolü

  7-Servo brick kartı, Rotary Ecoder brick kartı - Servo kontrolü

  8-Sıcaklık ve nem ölçüm brick kartı, Digitron LED brick kartı, - Sıcaklığı ve nemi görüntüleme

  9-IR alıcı brick kartı, Digitron LED brick kartı, IR Remoter brick kartı, - IR Remoter görüntüleme 

     robotsepeti.com fonksiyonel ve ihtiyaca uygun Elecfreaks ürünleriyle size en uygun çözümleri sunar!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.