DJI Tello EDU Eğitim Amaçlı Programlanabilir Dron

Ürün Kod: T7233
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • DJI Ryze Tello EDU Eğitim Amaçlı Programlanabilir Dron - QuadCopter


  Tello EDU; robotik kodlama eğitimi için eğlenceli bir programlanabilir dron (drone) dur. Tello yu kullanarak Scratch, Python, Swift gibi programlama dillerini kolayca öğrenebilirsiniz. Güncellenmiş bir SDK 2.0 üzerinden Tello EDU, daha gelişmiş komutlar ve artırılmış veri arayüzleri ile birlikte kullanılabilir. DJI'nin uçuş kontrol teknolojisi ile tamamlanan Tello EDU, Elektronik Görüntü Sabitlemeyi de destekler.

  Dahası birden fazla Tello EDU'ya sürü halinde uçmaları için kod oluşturabilir ve ustaca düşünülmüş yapay zeka işlevleri geliştirebilirsiniz

  tello-dron-yetenekler.jpg (41 KB)

  Görev pedleri:

  Görev Pedleri, programlama hassasiyeti için harika bir yardımcıdır. Yalnızca yol gösterici noktalar olarak değil, aynı zamanda tetikleyici mekanizmalar olarak da işlev görebilir. Seçeneklerinizi genişletmek ve Tello EDU'nun sınırlarını zorlamak için her görev pedindeki belirli bilgilere göre programlama yapabilirsiniz. Dronun her görev pedinin kendisine ait kimliğini tanımasını sağlayacak şekilde kod yazabilir ve hava akrobasi hareketleri yapabilirsiniz.

  tello-ileri-programlama.jpg (39 KB)

  Görüntü işleme ve AI:

  Görüntü işleme ve yapay zeka geliştirme için daha fazla olanak sağlayan Tello EDU ile video akışı verilerine erişin. Yeni SDK 2.0, nesne tanıma, izleme, programlama yoluyla 3B yeniden yapılandırma, bilgisayarla görme ve derin öğrenme teknolojileri gibi daha fazla AI işlevi gerçekleştirerek Tello EDU'yu daha da geliştirmenize olanak tanır.

  tello-ai.jpg (39 KB)

  Blok Programlama:

  Tello EDU, blok programlamayı destekler. Tello EDU'yu programlamak ve belirli hareketleri etkinleştirmek için kodlama bloklarını ekranda sürüklemeniz yeterlidir. Ayrıca Tello Space Travel tutorial, eğlenceli bir hikayeyi temel alarak iPad'inizde kodlama yapmak için Swift programlama dilini nasıl kullanacağınızı öğretir. Bu uzay macerasına Swift Playgrounds uygulaması üzerinden erişilebilir.

  tello-block-programlama.jpg (30 KB)

  Sürü Programlama:

  Birden fazla Tello EDU'yu tek bir cihaz üzerinden aynı anda programlayabilirsiniz. Bir Tello EDU sürüsünü kontrol etmek için kodunuzu yazın, görev pedleri üzerinde uçmalarını sağlayın ve yuvarlaklar çizerek veya diğer akrobatik hareketlerle dronların ortak hareketlerini gözlemleyin.

  tello-swarm-programlama.jpg (44 KB)

  Ürün ÖZETİ


  Drone (Gövde)

  Ağırlık: 87g (Pervaneler ve Pil Dahil)
  Boyutlar: 98×92.5×41 mm
  Pervane: 3 inç
  Yerleşik İşlevler: Mesafe Bulucu, Barometre, LED, Görüş Sistemi, 2,4 GHz 802.11n Wi-Fi, 720p Canlı Görüntü
  Bağlantı Noktası: Mikro USB Şarj Bağlantı Noktası


  Uçuş Performansı Maksimum Uçuş Mesafesi: 100m
  Maksimum Hız: 8m/s
  Maksimum Uçuş Süresi: 13dk
  Maksimum Uçuş Yüksekliği: 30m


  Batarya Çıkarılabilir Batarya: 1.1Ah/3.8V


  Kamera Fotoğraf: 5 MP (2592x1936)
  FOV: 82.6°
  Video: HD720P30
  Biçim: JPG(Fotoğraf); MP4(Video)
  EIS: Evet

  Paket İçeriği


  tello-drone-paket-icerigi.jpg (23 KB)

  Bağlantılar


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.