pop-up-3D-printer-ve-arac.jpg (269 KB)
 - T265

Intel Realsense T265 Takip - İzleme Kamerası ( Tracking Camera )

Ürün Kod: T6997
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Intel Realsense T265 Takip - İzleme Kamerası ( Tracking Camera )


  T265 kamera; IMU ve balık gözü lenslerin kombine kullanıldığı bir takip - izleme kamerasıdır (tracking camera).  Kameranın sağladığı görüş alanı 163 °  ile insan görme alanından bile daha fazladır.  Ek olarak, T265 kamera Intel® RealSense ™ V-SLAM görsel işlem birimi ile donatılmıştır. Bu birim, kameranın IMU ve lensler tarafından sağlanan bilgileri gerçek zamanlı olarak senkronize etmesini sağlar. İşlemci, ortam tanıma ve yörünge hesaplamaları için V-SLAM algoritmalarını çalıştırır.

  T265 kamera, çeşitli robotik görsel denetim uygulamaları geliştirmek için D400 serisindeki diğer kameralarla aynı anda kullanılabilir yapıdadır. Örneğin; 3B haritalama, SLAM ve engel kaçma uygulamaları bu iki yapı entegre edilebilir. Ayrıca aynı alanda birden fazla T265 kamera da kullanabilir.

  takip-t265-intel-robot.jpg (66 KB)

  Robotik, drone veya artırılmış gerçeklik sistemleri üzerinde çalışan geliştiriciler için SLAM'ı uygulamakta zorlanabilmektedir - zaman ve kaynak gerektirir ve çevreden gelen verilerin yorumlanması zor olabilir. T265 ile geliştiriciler, artık çeşitli koşullarda ve ortamlarda kapsamlı bir şekilde test edilmiş olan hassas ve sağlam izleme yeteneğine sahip olabilirler. Bu bağımsız izleme sistemi, basit entegrasyon imkanı sunar! Yani sisteminizi yeniden tasarlamanıza gerek yok, sadece sağlanan USB kablosunu takın ve poz verilerini hemen almaya başlayın!

  Intel® RealSense ™ İzleme Kamerası T265, iki balık gözü lens sensörü, bir IMU ve bir Intel® Movidius ™ Myriad ™ 2 VPU içerir. Tüm V ‑ SLAM algoritmaları doğrudan VPU üzerinde çalışarak çok düşük gecikme süresi ve son derece verimli güç tüketimi sağlar. T265, amaçlanan kullanım koşulları altında% 1'in altında kapalı döngü kayması ( closed loop drift ) sağlayarak performans açısından kapsamlı bir şekilde test edilmiş ve onaylanmıştır. Ayrıca, pozdaki hareket ve hareketin yansıması arasında 6ms'nin altında gecikme sunar. AR ve VR uygulamalaları için yeterli bir performans!

  takip-t265-intel.jpg (23 KB)

  t265-intel-izleme-kamera-ailesi.jpg (32 KB)

  Bağımsız bir T265 için birçok kullanım durumu olsa da, bu kamera Intel® RealSense ™ Teknolojisi ailesinin bir parçasıdır ve diğer kameralarla birlikte kusursuz bir şekilde çalışmak üzere tasarlanmıştır. T265, lenslerin üzerinde kızılötesi kesim filtresine sahiptir ve D400 serisi derinlik kamerasından gelen örüntüleri bu şekilde yok edebilir. Bu özellik, geliştiricilerin GPS verilerinin bulunmadığı konumlarda occupancy mapping, çarpışmadan kaçınma ve navigasyon gibi gelişmiş uygulamalar için her iki cihazı da kolaylıkla kullanabileceği anlamına gelmektedir.

  intel_realsense_tracking_camera_t265_hero.jpg (113 KB)

  Özellikler


  o Intel® RealSense ™ V-SLAM teknolojisi: eşzamanlı yerelleştirme ve mapping algoritmaları
  o Intel® Movidius ™ Myriad ™ 2.0 VPU
  o Kombine 2 balık gözü lens, 163 ° FoV (+/- 5 °)
  o BM1055 IMU
  o USB 3.1 Gen 1 Micro B konektörleri
  o Boyutlar: 108 x 24,5 x 12,5 mm
  o İki M3 0,5 mm montaj soketi

  Bağlantılar


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.