Stokta Yok
 - 90017

MakeBlock mElephant 3D Printer

Ürün Kod: T1434
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • MakeBlock mElephant 3D Printer


  • MakeBlock mElephant nedir?

  MakeBlock mElephant yüksek hassasiyetli ve esnek yeni nesil 3 boyutlu bir yazıcıdır. MakeBlock mElephant ile isteğinize bağlı olarak yedek parçalardan dekorasyon ürünlerine, oyuncaklardan 3d teknik modellere kadar basit veya karmaşık birçok modeli yüksek kalitede üretebilirsiniz. Hayallerinizde objeleri gerçek modellere dönüştürmenin en kolay yolu MakeBlock mElephant 'dır.

  3 boyutlu yazılarda fonksiyonel anlamda en önemli özellikler hassasiyet ve doğruluktur. MakeBlock mElephant istenen hassasiyet ve çözünürlüğü sağlamak için zamanlama kayış/trigger kayışı sürücüsü ve bir mil sürücüsüne sahiptir. Bu şekilde xy eksenlerin de 0.1mm ve katmansal olarakda 0.1-0.3mm çözünürlüğe sahiptir. Birçok model için bu çözünürlükler beklentileri karşılar.  • MakeBlock mElephant 'ın yapısal özellikleri nelerdir?

  MakeBlock mElephant minimalist ve basit yapıya fakat güçlü bir mimariye sahiptir. DIY uygulamalarınızda başvurmak durumunda kaldığınız 3D modellerinizden beklediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlar. Eloksallı alüminyum gövdesi, modern görünümü ve kullanıcı arayüzü olarak seçilmiş OLED ekranı ile MakeBlock mElephant uzun çalışma ömrü ve anlaşılması kolay bir kontrol sunar. MakeBlock mElephant montajlanmış olarak entegre bir yapı ile elinize ulaşır ve hemen kullanıma hazırdır yani ürünü ilk açtığınızda montajlama, kalibrasyon ve test işlemleri gerekmez. Tek yapmanız gereken ürünü prize takmak, 3 boyutlu ilginç modeller elde edeceğiniz deneyiminize bir an önce başlamaktır. MakeBlock mElephant kalite kontrolü yapılmış olarak kullanıcılarına ulaşır. Ayrıca gönderide örnek bir 3D baskı (küçük bir fil modeli ) elinize ulaşır.  • MakeBlock mElephant ile birlikte kullanılan yardımcı araçlar nelerdir?

  MakeBlock mElephant RAMPS1.4 Shield ve ve Arduino MEGA 2560 kartlarına uyumlu bir kart yapısına sahiptir. Yaılım olarak Cura ve Printrun yazılımlarıyla çalışır ve üstte belirtilen çözünürlük değerlerine ulaşır. Ürün; Amerikan, Çin ve Avrupa standartlarına uygun 3 farklı güç adaptörü ile gelir. Ayrıca ürün, küçük bir PLA sargı içerir ve bunu test amaçlı kullanabilirsiniz. 1.75 PLA filamentlerini ayrıca siteden almalısınız.
  UYARI:
  MakeBlock mElephant güç verildikten sonra veya çalışma bittikten sonra 30 dakaika içinde nozel'a dokunmanız elinizde yanıklara sebep olabilir!!!


  MakeBlock mElephant 3D Printer ile ilgili görsel sonucu


  KİT İÇERİĞİ


  1 x mElephant 3B Yazıcı
  1 x 24V 5A DC adaptör
  1 x Filament taşıyıcı
  1 x mikro SD kart
  1 x yıldız ve 2.5mm alyan başlı tornavida
  1 x düz uçlu tornavida
  1 x somun anahtarı
  1 x cımbız
  2 x alyan anahtar
  1 x spatula
  1 x USB kablo
  1 x maske bandı
  1 x su terazisi  ÖZET


  Özellikler
  Gövde Eleksollı Alüminyum ve saç metal
  Extruder Tümüyle metal, 230 derece
  Celcius'a kadar çalışma
  Fiziksel Boyutlar 416mm × 344mm × 330mm
  Baskı Materyali 1.75mm PLA
  3D Baskı Hacni (WxDxH) 180mm × 200mm × 160mm
  Ağırlık 6.7KG
  XY çözünürlüğü 0.1mm
  Katman çözünürlüğü 0.1-0.3mm
  Baskı yatağı (Print bed) Isıtılmamış
  Hız Tipik baskı hızı : 50mm/s
  Güç 110-240 VAC Güç adaptörü, 24V/5A,
  Yazılım Cura, Printrun
  Firmware (Donanım Yazılımı) Marlin
  Ekran OLED
  Desteklenen dosya türleri STL
  Bağlantılar USB&Micro SD Card
  Elektronik RAMPS1.4 Mega2560 ile uyumlu
  Otomatik yatak seviye ayarlama Evet  GÖRSELLER ve DÖKÜMANTASYON


  Robotik veya elektronikte yeni olmanızın bir önemi yok! robotsepeti.com ile elde edeceğeniz bir MakeBlock kiti ile 2 saat içinde kendi robotunuzu yapabilir veya projelerinizi daha da ileriye taşıyabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.