- Tower Pro MG90S

Tower Pro MG90S Mini Servo Motor

Ürün Kod: 03.03.104.005
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tower Pro MG90S 180 Derece Mini Servo Motor  Tower Pro MG90S, küçük alanlarda tercih edilebilecek min bir DC servo motordur. Tower Pro MG90S  servo motor Arduino veya Raspberry Pi ile kontrol edilebilir. Uzaktan kumandalı ( RC ) mini araba, uçak, helikopter gibi modellerde dayanıklı dişli yapısıyla uzun süre kullanım sağlar. Servo şaftı, her iki yönde 90 derece olacak şekilde 180 derece dönme sağlayabilir.

  Evrensel "S" tipi konektör; Futaba, JR, Hitec, GWS, Cirrus, Blue Bird, Blue Arrow dahil çoğu receiver ile uyumludur.

  Birden fazla servo motoru farklı şekillerde kontrol edebilmek Pololu maestro kartlarına ( 12-18-24 kanallı ) buradan ulaşabilirsiniz!

  Servo motora ilişkin servo kollar ve vidalar pakete dahildir.

  Robotsepeti'ndeki diğer servo motor çeşitleri  Servo motorlar dc, ac ve step motorlar ile oluşturlabilen ve bir geri besleme sinyali ile hız, tork, pozisyon kontrolü sağlayan kompak motorlardır. RC hobi servo uygulamaları için potansiyometre kontrollü basit Futuba, Tower Pro gibi servolar tercih edilebilir.

  Ancak daha farklı uygulamalar için robotsepeti.com Lineer servo motorlarla ( Actuonix, Mighty Zap ) Dynamixel Akıllı servo motorları sizlere sunmaktadır. Bu motorlardan ihtiyacınıza göre çok farklı hız ve tork değeri kombinasyonlarını seçebilirsiniz. Ayrıca lineer servo motorlarda limit anahtarlı, potansiyometreli, dahili kontrolcüye sahip veya RC tip kontrolcüye sahip kontrolcüye sahip tipleri seçebilirsiniz.


  ÖZET


   Boyut: 22.8×12.2×28.5mm
  o  Ağırlık: 13.4g

   Dijital mi (?) : Evet
   Hız @ 4.8V:  0.10 sn / 60 ° 
   Stall torku @ 4.8V: 1.8kg/cm
   Hız @ 6V: 0.08sn / 60 ° 
   Stall torku @ 6V: 2.2kg/cm 
   Çalışma gerilimi aralığı: 4.8V
   Dişli : Metal 
   Servo konektör ucu: JR ( Futuba uyumlu )
   Kablo uzunluğu: 25 cm
   Servo kol ve vidalar pakete dahildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.