Mighty Zap Pozisyon Kontrollü Lineer Servo Aktüatör ( L12-100PT-3 )
Ürün Kodu : 03.05.040.231
8.317,32 TL + KDV
9.980,79 TL (KDV Dahil)
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Mighty Zap Pozisyon Kontrollü Lineer Servo Aktüatör 27mm (strok), 50:1, TTL/PWM, 100N@7.7mm/s, 12V (L12-100PT-3)
    L12-100PT-3 kodlu bu servo aktuatör, 27mm strok (hareket uzunluğu - toplam uzama) değerine sahiptir ve aynı strok değerine sahip farklı haberleşme ve güç seçenekleri de robotsepeti.com'dan temin edilebilir. Redüktör oranı 50:1'dir. L12-100PT-3, çekirdeksiz bir motordur (D serisi nüvelidir). 12V nominal gerilim ile 100N kuvvet üretebilir ve 100N kuvvet altında 7.7mm/s mil hareket hızına sahiptir. Ancak nominal yük altında sürekli çalıştırılmaması veya duty cycle (görev çevrimi) değerinin %50 veya daha düşük olarak ayarlanması önerilmektedir. L12-100PT-3, veri ve komut iletimi için TTL/PWM haberleşme arayüzüne sahiptir.
    manager_sw_position_v2_3a.jpg (171 KB)
    ÖZET
    Pozisyon Kontrollü L serisi doğrusal motorlar için genel özelliker:
    o  Yerleşik sürücü devresi, konum sensörü, DC motor ve redüktör (dişli) kutusu
    o  Kuvvet kontrollü ürün serisine kıyasla makul fiyat
    o  Kuvvet ve hız kontrolüne ihtiyaç duymayan projeler için oldukça uygun bir seçim
    o  12 mm çaplı çekirdekli motor serisi
         -->  Çekirdeksiz motor, kuvvet ve dayanıklılık açısından  çekirdekli motora göre üstündür.
         -->  27-41-56-96 mm strok seçenekleri
         -->  27mm stroke için 12N-100N nominal yük
    o  RS-485 veya TTL / PWM haberleşme desteği
    Teknik Özellikler:
    StrokTekrarlanabilirlik
    Konumsal Doğruluk27mm/41mm0.03mm
    56mm0.04mm
    96mm0.05mm
    Mekanik Backlash0.03mm
    Mil TipiMetal Alaşım
    Motor TipiÇekirdeksiz
    Güç (W)26
    Tavsiye ed. Duty CycleNominal Yükte Maksimum Yükte
    %50%20
    Pozisyon Sensörü10 kohm lineer potansiyometre
    Giriş Gerilim Aralığı7 -13V
    Çekilen AkımBoştaNominalStall
    20mA380mA1.6A
    Gürültü50 dB (1 metrede)
    Haberleşme - ProtokolRS485 (-F), TTL ( -PT ), IR Robot Open Protocol
    Koruma SınıfıIP 54 (Toz ve su geçirmez)
    Ölçüler (mm)
    (LXWXH)
    Ağırlık
    27mm57.4 x 29.9 x 15 / 49-52g
    41mm86.9 x 36 x 18 / 96-99g
    56mm111.5 x 36 x 18 / 124-127g
    96mm151.5 x 36 x 18 / 177g
    Çalışma Sıcaklığı-10 ~ 60 C
    Z ekseninde mekanik
    kendi kendine kilitlenme
    mevcut değil
    Paket içeriği
    paket içeriği.png (256 KB)
    1- Mafsal Altlığı x1
    2- Mafsal x1
    3- Mafsal Şaftı x1
    4- Mil Ucu Başlığı x1
    5- M3 Somun x3
    6- M2.5 Vida x3
    7- Kablo (F tipi için) : 4 Pin Molex to Molex (RS-485) x1
    8- Kablo (PT tipi için): 3 Pin molex to Molex (TTL) ve S-02 to Molex (PWM) (S-02 to Molex sadece nüveli motorlarda!) x1