- STEAM STUDENT SET

LittleBits Steam Student Set

Ürün Kod: 01.03.050.005
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • STEAM STUDENT SET  LittleBits'in STEM/STEAM seti robotsepeti.com ile artık yanıbaşınızda: STEAM STUDENT SET! Bu set ile kendi buluşlarınızı gerçekleştirerek STEM/STEAM becerilerinizi geliştirebilirsiniz.
  STEAM STUDENT SET Nedir?

  STEAM STUDENT SET, kendi buluşlarınızı gerçekleştirmek ve STEM/STEAM becerilerinizi geliştirmek için oluşturulmuş kapsamlı bir elektronik devre kitidir. Set içerisinden çıkan bir çok elektronik bileşen ve mekanik parçalar ile hayalinizdeki projeleri gerçekleştirebilirsiniz. STEAM STUDENT SET 8 yaşından itibaren herkesin kullanabileceği , herhangi bir tecrübe gerektirmeyen, maker ve elektroniğe meraklı her yaş grubundan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere oluşturulmuştur.  STEAM STUDENT SET ne tür özelliklere sahiptir?

  STEAM STUDENT SET elektronik ve maker hareketine merakı olan, ancak herhangi bir bilgiye sahip olmayanlar için mükemmel bir seçimdir. Mıknatıslı bileşenler sayesinde herhangi bir kablolama, lehim yapma vb. uygulamalara ihtiyaç duymadan elektronik modülleri kolayca birbirine bağlayabilir ve hayalinizdeki uygulamaları gerçekleştirebilirsiniz. LittleBits online uygulaması içerisinde bulunan binlerce örnek uygulama sayesinde hem kolay bir başlangıç yapabilir hem de geliştireceğiniz uygulamalar için fikir edinebilirsiniz.


  Eğitim Müfredatı

  LittleBits'in hazırlamış olduğu eğitim müfredatı sayesinde eğitmenler sıfırdan müfredat hazırlama gereksinimi duymadan müfredatı indirerek hemen uygulama yapmaya başlayabilirler. Müfredatı linkten indirebilirsiniz.
  KİT İÇERİĞİ

  1 x Usb güç modülü
  1 x Güç modülü
  1 x Pulse modülü
  1 x Rgb led modülü
  1 x Sayıcı modülü
  1 x Buton modülü
  1 x İnvertör modülü
  1 x Sıcaklık sensörü modülü
  1 x Işık sensörü modülü
  1 x Potansiyometre modülü
  1 x Uzun led modülü
  1 x Buzzer modülü
  1 x Çatal modülü
  2 x Uzatıcı modülü
  1 x Servo kontrol modülü
  1 x Servo motor
  3 x Servo aparatı
  2 x Dc motor modülü
  2 x Dc motor
  1 x Fan modülü
  1 x Fan
  2 x Kablo uzatıcı modülü
  1 x AC Adaptör
  1 x USB kablo
  1 x 9v Pil
  1 x Pil güç kablosu
  2 x Montaj plaketi
  2 x Tekerlek
        Montaj bağlantı aparatları
        Plastik tornavida  Elektronikte yeni olmanızın bir önemi yok! robotsepeti.com ile elde edeceğeniz bir STEAM STUDENT SET ile kısa süre içinde kendi elektronik devrenizi yapabilir veya projelerinizi daha da ileriye taşıyabilirsiniz!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.