Tüm Kategoriler
Sparkfun

LilyPad E-Sewing ProtoSnap - e-tekstil Prototipleme Ürünü

Ürün Kodu : 10.08.095.016
111,43 TL + KDV
131,49 TL (KDV Dahil)
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • SparkFun LilyPad E-Sewing ProtoSnap  (SparkFun LilyPad Dikilebilir-Giyilebilir Elektronik Ürünleri)


  SparkFun'dan giyilebilir e-tekstil (elektronik tekstil) ürün prototiplemede çok kullanışlı bir ürün: LilyPad E-Sewing ProtoSnap

  LilyPad E-Sewing ProtoSnap, e-tekstil ürünleri tasarımı için şık tasarımı ve yenilikçi modülleriyle kullanıcılara iyi bir başlangıç ürünü olmaktadır. Diğer LilyPad ProtoSnap kartları gibi E-Sewing ProtoSnap kartının da bütün parçaları fabrikasyon olarak (elektronik olarak) bağlanmıştır; bu da kullacının kartı bir kumaşa dikmeden önce test edebilmesini sağlar.
  EsewingLabeled.jpg (45 KB)LilyPad E-Sewing kartı üzerindeki batarya yuvası farklı renkteki LEDler, LilyPad butonlar, sürgülü anahtar (slide switch) ve bunları birbirine bağlayan yollar kart üzerindeki temel elemanlardır.

  LilyPad E-Sewing ProtoSnap Bölümleri (Aşağıdaki şekil)

  1- Sürgülü anahtar: İleri ve geri hareketle LEDlerin enerjilenmesini veya LED enerjisinin kesilmesini sağlar.

  Side by side illustrations: left of current not flowing through the circuit when the slide switch is turned OFF and right of current flowing through circuit when slide switch is turned ON
  2- LilyPad Buton : Bir anlık(momentary) anahtar olarak çalışır. Elle basıldığında en köşede yer alan LEDi enerjilendirir; butona basılmadığında kesimdedir.

  Left: Illustration of current not flowing through the button. Right: Illustration of current flowing through the button and circuit to light up LEDs below an illustration of a finger pressing the button

  3- Kartı projede dikerek kullanmak: LilyPad E-Sewing ProtoSnap kartını bir yerlere dikmeden önce parçalara ayırınız ve bu noktada bir kargaburun gibi yardımcı kullanabilirsiniz ve gereksiz parçalar da atılmalıdır. Bu durumda dikilmek üzere elinizde 6 ayrı parça olacaktır!

  Snapped LilyPad Pieces(https://cdn.sparkfun.com/assets/learn_tutorials/7/0/5/BreakApart.jpg)
  4- Bir kağıt parçası üzerinde çizim yapın veya LilyPad parçalarını tasarımınızı oluşturmak için keçe veya kumaşınıza yerleştirin. Bu noktada, parçaların ProtoSnap üzerindeki bağlantıları yeniden oluşturabilir veya kendi yeni uyarlamanızı tasarlayabilirsiniz. LED'in pozitif uçlarının kontrol edilebilmesi için butona veya anahtara (switch) bağlanması gerektiğini unutmayın. LED'lerin negatif uçları ise , pil yuvasındaki negatif uca bağlanmalıdır.

  LilyPad Light-Up Plush Template circuit diagram


  Paket İçeriği


  ProtoSnap'te bulunan birimler/parçalar:

  1x LilyPad Düğme Pil Tutucu - Anahtarlı (Aç/kapa)
  1x LilyPad Sürgülü Anahtar (Slide Switch)
  1x LilyPad Buton Kartı
  3x LilyPad Beyaz LED


  Pakete dahil olanlar:


  1x LilyPad E-Sewing ProtoSnap
  1x Düğme Pil - CR2032

  Bağlantılar  eSewingRobot.jpg (384 KB)eSewingFirefly.jpg (455 KB)eSewingSpaceship.jpg (442 KB)eSewingCatPlush.jpg (355 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.