Stokta Yok

Elecfreaks micro:bit için 1 Kanal 3V Röle Modülü

Ürün Kod: 09.03.021.006
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Micro:bit için 1 Kanal 3V Röle Modülü  OCTOPUS 1 kanallı röle, üzerinde yüksek kaliteli HUIKE marka röle olan yük akım kontrolü, opto-izolasyon, yüksek güvenlikli uygulamalar ve DIY uygulamaları gibi alanlarda kullanabileceğiniz bir brick kartıdır. Diğer Octopus röle brick kartları ile aynı görünüm ve yapıdadır. Ürün kotrol ucundaki gerilimi olarak 3VDC (3 vdc alt sınırdır gerçekte 3-5.5V arasında çalışabilir) ile micro:bit 'in çalıştığı gerilimde kontrol edilebilir. Kontak yükü olarak olarak dayanabildiği değerler AC-250V-3A ve DC- 30V-3A'dir.

  İncelediğiniz bu röle modülü tek kanallıdır; ışıklandırma kontrolü ve diğer elektronik ekipmanlar (ev otomasyonu, medikal cihazlar, odyo ve otomotiv devreleri) içinde kullanılabilir. 

  Röle iletme ve kesim durumlarının bilgisini üzerindeki bir LEDi yakarak gösterir. 


  Ürün üzerinde 3 bağlantı terminali mevcuttur: COM (Ortak uç), NC (Normalde Kapalı) ve NO (Normalde Açık).

  NC 'Normally Closed' (normalde kapalı) anlamıda gelir. Röleye sinyal gelmediği zamanlarda devre (COM ile NC uçları arasındaki devre) aktif haldedir. Röleye 3 Volt verildiğinde röle COM ile NC arasındaki bağlı devreyi kapatır.

  NO 'Normally Open' (normalde açık) anlamına gelir. Röleye 5 Volt sinyal uygulandığında COM ile NO uçları arasındaki devre çalışır, 0 Volt geldiğinde yani sinyal uygulanmadığında COM ile NO uçları arasında iletim kesik olup bu uçlar arasındaki devre çalışmaz. Röleler manuel switchler yerine geçer.  ÖZET  o  Çıkış sayısı: 1 kanal
  Kontrol voltajı: 3 Vdc - 5.5Vdc
  Maksimum anahtarlama voltajı: 250VAC 30VDC
  Opto izalosyon ile yüksek güvenlikli çalışma
  o  Ebatlar:27mm X 38 mm
  Çalışma sıcaklığı: -25 derece +70 derece

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.