Stokta Yok

Zaxe Z1+

Ürün Kod: 021365489
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Zaxe Z1+ 3D Yazıcı

  Z1-Perspective-retouch-v3-Mechanics-Detail.png (4.67 MB)
  Dahice tasarlandı.
   
  Z1+ 300x300x300mm geniş baskı alanı, ısı kontrollü kapalı iç hacmi, akıllı filament algılama sistemi ve rijit mekanikleri ile gerçek profesyoneller için tasarlandı. Tüm mekanik parçalar sorunsuz ve üstün baskı deneyimi sunabilmek için yeniden tasarlandı. Uzun süre boyunca istikrarlı baskılar elde edebilmeniz için, hareket sistemi Çelik malzemeden CNC torna yöntemi kullanarak üretildi. Isı kontrollü kapalı iç hacmi sayesinde Endüstriyel malzemelerde de kendinize güvenin, benzersiz baskılar elde edin
   

  Büyük hacimde eşsiz baskı kalitesi


  Zaxe-Z1+.png (454 KB)


  Değiştirilebilir baskı ucu ile kalitenizi ayarlayın, hızınızı arttırın. 50-400 mikron arasında değişen çözünürlük ile mükemmel sonuçlara ulaşın.


  Büyük baskılarınız için geliştirilmiş baskı kafası.


  Zaxe-extruder.png (251 KB)

  Z1+ tamamen metal baskı kafası yapısı sayesinde, en küçük detaylarda bile kusursuz baskılar ortaya çıkarır. Baskı kafası 320 dereceye kadar ısıtılarak endüstriyel malzemelerde geniş kullanım ömrü sunar, mükemmel sonuçlar verir. Güçlü soğutma fanları ile, organik zorlu modelleri mükemmel kalite ile üretin. Teflon boruyu kaldırarak, baskı kafasındaki her detayı yeniden tasarladık, böylece en küçük detaylarda bile tıkanma problemi olmadan uzun saatler baskı alabilirsiniz.
   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.