karne-hediyesi-eğitim-seti-popup.jpg (256 KB)
Sırala
Görünüm:
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Sphero

Hem çocukların hem de yetişkinlerin robotik teknolojiyle yakından ilgilenmelerini ve kendilerini bu konuda daha da geliştirmelerini sağlayacak ürünlerin üretimini yapan Sphero, robot toplar ve ekipmanlar ile Robot Sepeti sayfalarında sizleri bekliyor!

Sphero marka kategorisinde; özellikle de çocukların dikkatini çekecek olan robot toplar ve Star Wars temalı robotlar yer almaktadır. Evlerde, ofislerde veya istenilen farklı ortamlarda artırılmış gerçeklik uygulamaları sayesinde daha iyi oyun deneyimleri edinmeye fırsat tanıyan robot topların yanı sıra bu topların daha güvenli ve zarar görmeyecek bir şekilde kullanılmalarına yardımcı olan koruyucu kılıflar da kategori de bulunmaktadır. Sanal ve gerçek dünyayı birleştirerek daha keyifli vakitler geçirmek için gerekli olan ortamı yaratmayı da mümkün kılan Sphero ürünleri, oyun ve eğlence anlayışınıza farklı bir boyut kazandıracak olan ekipmanladır.

Siz de hobi vakitlerinizi ve boş zamanlarınızı oyunlar ile daha keyifli hale getirmek ve oyun oynarken daha eğlenceli vakit geçirmek için çeşitli ürünlere ihtiyaç duyuyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan Sphero marka ekipmanları farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.