Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.

Elecfreaks Shield’lar

İnsan makine ara yüzleri, kontrol panelleri, oyun konsolları ve medikal cihazlar gibi ürünlerde; kontrol devreleri oluşturma ve kablosuz iletişim sistemi hazırlama gibi işlemler için kullanılabilecek olan Elecfreaks Shield’lar, Robot Sepeti sayfalarında sizleri bekliyor!

Robot Sepeti online kataloğunda; farklı projelerde çeşitli amaçlar için kullanılabilecek pek çok geliştirme kartı yer almaktadır. Prototip projeleri yeniden kurmayı sağlayan mega Shield’lar, kablosuz iletişimi mümkün kılan bluetooth cihazları, ışık bilgisini frekans bilgisine dönüştüren modüller ve daha efektif şekilde kullanılabilecek ürünler tasarlamak için ihtiyaç duyulabilecek olan pek çok geliştirme kartı, robotik sistemlerden çeşitli elektronik cihazlara kadar geniş bir yelpazede, farklı amaçlar için tercih edilebilecek ürünlerdir.

Eğer siz de projelerinizde kontrol sistemi oluşturma ve uzaktan kumanda kontrolü sağlama gibi işlemleri gerçekleştirmek istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan Elecfreaks Shield modelleri içerisinden etkili bir şekilde faydalanabileceğiniz pek çok ürünü bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri farklı ödeme yöntemlerini kullanarak günün her saati kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.