Görünüm:
Toplam 247 ürün görüntüleniyor.

Sensör Modelleri  

Robot Sepeti online kataloğunda yer alan sensör modelleri ile; cihazlarınızı mesafe, basınç, sıcaklık, nem ve akım ölçme gibi farklı işlemleri yapabilir bir hale getirmeniz artık çok kolay!

Sensörler kategorisinde; çizgi, ışık, nem, jiroskop, manyetik, biyometrik, voltaj, basınç ve kamera gibi farklı pek çok alt kategori yer almaktadır. Robotik sistemlerden oyuncak arabalara, medikal cihazlardan elektronik aletlere kadar farklı projelerde, ürüne kontrol edilmesi gereken değerleri ölçme fonksiyonu kazandırmaya imkân tanıyan sensör modelleri;  geniş ürün skalası, farklı özelliklere sahip çeşitleri ve projelere uygun boyutları ile amatör ve profesyonel kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Arduino, Robotis ve uFactory gibi alanında uzman markaların imzasını taşıyan sensör modellerine ek olarak, sensörler hakkında detaylı bilgi edinmeye olanak sağlayan sensör eğitim seti de kategori sayfalarında sizlere sunulmaktadır!

Eğer siz de ürünlerinizin ölçme işlemlerini hatasız ve kesintisiz bir şekilde yapmalarını istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında bulunan sensör modellerini detaylıca inceleyebilir; projenize uygun olduğunu düşündüklerinizi farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek günün her saati satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.