- 901-0059-200

ROBOTIS DREAM Eğitim Kiti Level 4

Ürün Kod: T1663
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • ROBOTIS DREAM EĞİTİM KİTİ SEVİYE 4

   
   
     ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

  • Robotis DREAM seviye 4, seviye 3'ün bir ek paketidir.
  • Robotiğin temellerini öğrenmek için başlaması ve öğrenmesi kolay bir settir.
  • Seviye 4, uygun yaş grubuna ileri robotiğin öğretilmesinde öncüdür.
  • Kit içerisinde makina parçaları olan paletler ve elektronik parçalar olan LEDler, denetleyiciler gibi ekipmanlar mevcuttur.
  • Seviye 4 enerji transferi gibi bilimsel prensipleri anlamanızı sağlayacaktır.
  • Her bir bölüm, ilgili konu hakkında bilimsel temeller, montaj talimatları, bilimsel prensibin uygulanması ve problem çözme bölümlerinden oluşur.

  NOT: Robotis DREAM Seviye 4 kendinden önceki 3 seviyeden daha kompleks modeller içerir. Bu sebeple öncelikle bu üç setteki robotları yapmanızı ve yeterli deneyimi kazandıktan sonra Robotis DREAM Seviye 4 robotlarını tecrübe etmenizi tavsiye ederiz.  ROBOTIS DREAM EĞİTİM KİTİNİ NEDEN ALMALIYIM?


  Bugünlerde çocuklarımız birçok eğitim alarak büyümektedir fakat kolaylıkla da özgüvenlerini yitirmekte ve sonunda pasifleşmektedirler. Çocukların keyifle düşünmek ve motivasyon sağlamak için yeterince zamanı var mıdır? İşte bu, çocuklara hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını devam ettirme şansı sağlamak için, “Yaratıcı Robot Sınıfı ”ı ROBOTIS KIDSLAB'I oluşturmadaki motivasyonumuzdur. Bir robot oluşturma süreci çocuklara, kendi başlarına çalışabilme arzularını büyütmede yardımcı olacaktır. ROBOTIS KIDSLAB, yaratıcı düşünme yoluyla güdülenmeyi eğitimin en büyük hedefi olarak görmektedir. Çocuklar sonsuz bir potansiye sahiptirler. Ebeveynler ve yetişkinler olarak bize düşen, çocukların bu potansiyeli keşfedebilmeleri için fırsatlar sağlamaktır.
  Çocuklarınız, DREAM ile oynayıp öğrendikçe bakın nasıl değişecek!  SET İÇİNDEKİ ROBOTLAR

  1. Robot tank
  2. Düellocu robot
  3. Savaş robotu
  4. Hokey robotu
  5. Ekskavatör robot
  6. İtfaiye robotu
  7. Forklift
  8. Boksör robot
  9. Buldozer robot
  10. Top süren robot
  11. Kaşif robot
  12. Taşıma robotu


  ROBOTİS DREAM SEVİYE 4 KİTABINDAKİ KONULARIN İŞLENME TARZI NASILDIR?

  1. Prensipleri Öğrenme: Bu kısımda, bölümde işlenecek bilimsel konu hakkında bilgi verilir. Konunun temelleri ve kısa tarihçesi, çoktan seçmeli sorular ve basit örneklerle ilgili kitleye gösterilmeye çalışılır
  2. Robotu Oluşturma: Bu kısımda adım adım her bir parçanın nasıl monte edileceği, montaj sırası ve diğer parçalarla ilişkisi göterilir.
  3. Robotu Hareket Ettirme: Robotun fiziksel montajı bittikten sonra, robotu çalışma şekli anlatılır, akış şeması sade ve basit bir şekilde gösterilir. Robotun hareket özelliklerini gösteren tablolar yine bu bölümde mevcuttur.
  4. Problem Çözme: Bölümde açıklanan robotla ilgili bilimsel prensibin anlaşılıp anlaşılmadığını test eden özel olarak tasarlanmış bir problemin çözümü yapılır.
  5. Kendi Modifiye Robotunuzu Gerçekleştirme: Oluşan robot üzerinde bazı değişiklikler yaparak size özgü robotunuzu oluşturduğunuz kısımdır. Burada da gerekli adımlar detaylı olarak verilmiştir.

  GÖRSELLER

  Eğitsel robot ürünlerinde lider firmalardan biri olan ROBOTIS'e ait robotlar, eğitim setleri ve robot ekipmanları da robotsepeti.com'da! Siz de bu ürünlere robotsepeti.com'dan ulaşabilir, robotik ve otomasyonda uzmanlaşabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.