Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Robotis Dream

Robotik teknolojiye meraklı çocukların kendi hayallerindeki robotları yapmalarına fırsat tanıyacak olan Robotis Dream robot kitleri, Robot Sepeti online mağazasında sizleri bekliyor!

Robot Sepeti online kataloğunda, 4 farklı seviyede robot kiti modeli yer almaktadır. Basit robot modellerinden kompleks tasarımlara kadar pek çok farklı robotun yapımı için tercih edilebilecek olan Robotis Dream robot kitleri, çocukların zihinsel gelişimine önemli katkılar sağlayacak ürünler olarak öne çıkmaktadır. Mekanik tasarımdan başlayarak adım adım algoritma ve robot programlamaya doğru giden robot kitleri ile, çocuklar ve gençler kendilerini robot tasarlama ve programlama alanlarında geliştirebilecek ve daha ileri seviyedeki çalışmalar için gereken hazırlığı yapmış olacaklar.

Eğlenceli ve öğretici paketler olarak öne çıkan, çocuklarınızın küçük yaşlardan itibaren robotlarla ilgilenmelerini ve bu alanda kendilerini geliştirmelerini sağlayacak olan Robotis Dream robot kitlerini, Robot Sepeti sayfalarında detaylı bir şekilde inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri farklı ödeme metotları ile online olarak satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.