- DJI-20021

Phantom 2-Zenmuse Dahil Multikopter Seti

Ürün Kod: T1303
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Phantom '2' GPS Destekli Zenmuse Dahil Multikopter Seti

  Kameranın gördüğünü görerek uçun. Gökyüzündeymişcesine, kendinizi mükemmel videonun içinde bulun.

  Ground Station Sistemi kullanarak, iPad'inizle belirleyeceğiniz 16 uçuş noktası yolunu programlayın. (BVR Flight)

  Kolay, pratik ve işlevsel kullanım sunan kumandanın, otomatik hover sağlayan yaylı kolu normal gaz konumuna bırakıldığında sabit yükseklik uçuşu sağlar.

  Set içeriğine DJI Zenmuse H3-2D Gimbal dahildir. DJI Zenmuse H3-2D Gimbal GoPro Hero3 için tasarlanmıştır. Sistem yüksek hassasiyet ile yüksek istikrarı bir arada sunmaktadır.

  Alternatiflerine göre çok daha hafif olan GoPro Zenmuse, 'tak ve çalıştır' mantığı ile çalışmaktadır. Phantom multikopter sistemi yüksek hızla uçuyor olsa dahi, profesyonel hava fotoğrafçılığı, reklam, film ve televizyon yapımlarında kullanılan görüntüler gibi net ve akıcı görüntüler elde edilebilmektedir.

  2.4Ghz yeni sistem kumandanıza montajlı olan tilt aparatı ile, DJI Zenmuse Tilt Fonksiyonunu kullanabilir ve kameranızın yukarı aşağı bakış açısını kumandanız ile değiştirebilirsiniz.

  Yüksek kapasiteli, yüksek performanslı 5200mAh Li-po batarya, 25 dakikaya yakın uçuş imkanı sağlar. Akıllı okuma modülü ile batarya kapasitesi takip edilebilir; güvenli ve korumalı olarak şarj/deşarj yapılır.

  Entegre batarya yuvası, batarya değişiminin saniyeler içinde yapılabilmesine olanak tanır.

  Akıllı vidalama özelliği ile, pervaneler kendinden vidalıdır. Dönüş yönü tersine sıkışarak sabitlenir.

  Entegre GPS otopilot sistemi; pozisyon sabitleme, yükseklik kilitleme ve stabil hovering ile, video fotoğraf çekimlerinde görüntü kayması ve akması gibi istenmeyen durumları ortadan kaldırır.

  Eğer uçuş esnasında Phantom 2 ile kumanda bağlantısı kaybolursa, sistemin Fail-Safe Modu otomatik olarak devreye girerek, Phantom 2'yi eve getirir ve otomatik iniş yaptırır.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.