pop-up-rev1.jpg (738 KB)
 - MULTISET-002

Phantom 2 PRO Havadan Görüntüleme Seti

Ürün Kod: T1304
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Phantom 2 PRO Havadan Görüntüleme Seti


  DJI Phantom 2 Pro Set; Zenmuse kamera sabitleme sistemi, miniOSD veri aktarım ve bluetooth data sistemleri; kamera görüntüsü ile uçuş ve anlık verileri görüntüleyebilmeye olanak sağlayan Fatshark Downlink Sistemi ve mobilite için tüm seti tek parçada taşıyabilmemizi sağlayan Aluminyum koruma çantasının dahil olduğu, komple bir havadan görüntüleme setidir.

  DJI Phantom 2 GPS destekli uçuşu, GoPro'nuzla tam uyumlu çalışan DJI Zenmuse ile, üzerinde hiçbir oynama yapmadan kullanabileceğiniz kalitede ve sabitlikte görüntüler sunar. Kolay, pratik ve işlevsel kumandanın otomatik hover sağlayan yaylı gaz kolu normal konumuna bırakıldığında sabit yükselikte uçuş sağlar.

  FatShark Downlink Gözlük Sistemi ile, Phantom üzerinde bulunan GoPro ile aldığınız görüntüleri eşzamanlı olarak izleyerek, o anki kayıt ekranını ve uçuşu takip edebilirsiniz. Set içeriğine DJI Zenmuse H3-2D Gimbal dahildir. DJI Zenmuse H3-2D Gimbal GoPro Hero3 için tasarlanmıştır. Sistem yüksek hassasiyet ile yüksek istikrarı bir arada sunmaktadır.

  Sete dahil olan mini OSD sistemi ile, Fatshark ekranı üzerine;

  -  Pil durumu

  -  Modelin yer düzlemine olan paralelliği

  -  Modelin başlangıç noktasına olan uzaklığı

  -  Modelin yer düzleminden yüksekliği

  -  Uçuş Modu

  -  Uçuş açıları

  -  Uçuş hızı

  -  Alçalma/yükselme hızı

  -  Bağlanılan Uydu sayısı  Bilgileri gelir.

  Ground Station aplikasyonunu I-Pad'inize indirerek, modele dahil olan DJI 2.4Ghz Bluetooth (R) datalink verilerini, modelin gitmesini için belirlediğiniz noktalar şeklinde belirleyip uçuş yapabilirsiniz.

  Entegre batarya yuvası, batarya değişiminin saniyeler içinde yapılabilmesine olanak tanır.Yüksek kapasiteli, yüksek performanslı 5200mAh Li-po batarya, 25 dakikaya yakın uçuş imkanı sağlar. Akıllı okuma modülü ile batarya kapasitesi takip edilebilir; güvenli ve korumalı olarak şarj/deşarj yapılır.

  DJI Phantom 2 Pro Setinizi tek parça olarak tüm ekipmanlarıyla taşıyabileceğiniz ve koruyabileceğiniz aluminyum taşıma çantası sete dahildir.

  Akıllı vidalama özelliği ile, pervaneler kendinden vidalıdır. Dönüş yönü tersine sıkışarak sabitlenir.  Set içeriğine dahil olanlar  Phantom2 Zenmuse Dahil Multikopter

  Fatshark Goggle Downlink Sistemi

  Mini OSD

  Can Hub

  Aluminyum Taşıma Çantası


  * Resimlerde bulunan GoPro Kamera, sete dahil değildir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.