Sıralama seçin
Görünüm:
581,76 TL
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

OLLO Robot Kitleri

Robot yapımına meraklı çocuklarınızın hayallerindeki tasarımları yapmalarını sağlamak adına tercih edebileceğiniz Ollo robot kitleri, Robot Sepeti sayfalarında sizleri bekliyor!

Robot Sepeti online kataloğunda, robot yapımına meraklı gençlerin kendilerini geliştirmelerine yardımcı olacak pek çok Ollo robot kiti mevcuttur. Bir araya getirilerek ve sökülerek değişik figürler yapılabilecek olan robot kitleri içerisinde; dinozordan tanka farklı modellerin yapılabileceği, güvenlik sertifikasına sahip, tasarım harikası çeşitli ürünler yer almaktadır.  Çocukların kendi robotlarını yaparak programlamalarına fırsat tanıyan ve yaptıkları hareketli robotları inceleyerek basit makinelerin çalışma prensipleri ve fiziğin temel konuları eylemsizlikle esneklik hakkındaki bilgilerini arttırmalarını sağlayacak olan bu robot kitlerinin yanı sıra; kategori içerisinde robot yapımına dair bilgiler içeren kitaplar ve setler de bulunmaktadır. 

Çocuklarınızın keyif alarak öğrenmeleri için tercih edebileceğiniz Ollo robot kitlerini, Robot Sepeti sayfalarında detaylı bir şekilde inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri kredi kartı, kapıda ödeme ve havale gibi farklı metotları kullanarak günün her saati online olarak satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.