- STAR WARS DROID INVENTOR KIT

LittleBits Star Wars Droid Inventor Kit - SCRATCH ile KODLA!

Ürün Kod: 01.03.050.010
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • STAR WARS DROID INVENTOR KIT - (ARTIK SCRATCH İLE KODLANABİLİR!)

  Kendi Droid'ini Tasarla, Görevleri Gerçekleştir, Tabletten Kontrol Et ve SCRATCH ile KODLA!

  LittleBits'in elektronik ve maker seti robotsepeti.com ile artık yanıbaşınızda: STAR WARS DROID INVENTOR KITBu set ile kendi buluşlarınızı gerçekleştirerek ELEKTRONİK ve MAKER becerilerinizi geliştirebilirsiniz.
   
  STAR WARS DROID INVENTOR KIT Nedir?
   
  STAR WARS DROID INVENTOR KIT, DISNEY ve LITTLEBITS firmalarının ortak projesi olan efsanevi "STAR WARS" serisinden esinlenerek hazırlanmış kapsamlı bir elektronik devre kitidir. Set içerisinden çıkan bir çok elektronik bileşen ve mekanik parçalar ile hayalinizdeki projeleri gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz droidinizi kendi istediğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz. STAR WARS DROID INVENTOR KIT 8 yaşından itibaren herkesin kullanabileceği , herhangi bir tecrübe gerektirmeyen, elektronik ve maker hareketine meraklı her yaş grubundan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere oluşturulmuştur.
   
   • STAR WARS DROID INVENTOR KIT  ne tür özelliklere sahiptir?
   •  
   • STAR WARS DROID INVENTOR KIT  elektronik ve maker merakı olan, ancak herhangi bir bilgiye sahip olmayanlar için mükemmel bir seçimdir. Mıknatıslı bileşenler sayesinde herhangi bir kablolama, lehim yapma vb. uygulamalara ihtiyaç duymadan elektronik modülleri kolayca birbirine bağlayabilir ve hayalinizdeki uygulamaları gerçekleştirebilirsiniz. Kutu içeriğinden çıkan çıkartmalar ile droidinizi istediğiniz gibi tasarlayabilir ve harici parçalar ekleyerek tamamen kendinize özel bir droid yapabilirsiniz. LittleBits online uygulaması içerisinde bulunan yüzlerce örnek uygulama sayesinde hem kolay bir başlangıç yapabilir hem de geliştireceğiniz uygulamalar için fikir edinebilirsiniz. 
  • Eğitim Müfredatı
  •  
  • Ücretsiz DROID INVENTOR EĞİTİM UYGULAMASI'na     her gün 15'den fazla yeni uygulama yüklenmektedir. Bu sayede sürekli yenilikçi uygulamalar yapabilirsiniz. LittleBits'in internet sitesinden örnek uygulamalara ulaşabilir ve diğer kullanıcıların yaptıkları uygulamaları görebilirsiniz.
   
  KİT İÇERİĞİ
   
  1 x Kontrol merkezi modülü
  1 x Usb güç modülü
  1 x Servo kontrol modülü
  1 x Servo motor
  1 x Dc motor modülü
  1 x Dc motor
  1 x Mesafe sensörü modülü
  1 x Kablo uzatıcı modülü
  20 x DROID mekanik parçaları
  3 x Stickerlar
  3 x Tekerlek
  1 x 9v Pil
  1 x Pil güç kablosu
  ÜRÜN VİDEOSU
  Elektronikte ve maker hareketinde yeni olmanızın bir önemi yok! robotsepeti.com ile elde edeceğeniz bir STAR WARS DROID INVENTOR KIT ile kısa süre içinde kendi elektronik devrenizi yapabilir veya projelerinizi daha da ileriye taşıyabilirsiniz!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.