- SMART HOME KIT

LittleBits Smart Home Kit

Ürün Kod: 01.03.050.009
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • SMART HOME KIT-IoT(Nesnelerin İnterneti)

  LittleBits'in IoT(Nesnelerin İnterneti) kiti robotsepeti.com ile artık yanıbaşınızda: SMART HOME KITBu kiti kullanarak evinizdeki, işyerinizdeki cihazlarınızı cep telefonu, tablet ya da bilgisayarınız üzerinden rahat ve kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz.
   
  SMART HOME KIT-IoT(Nesnelerin İnterneti) Nedir?
  SMART HOME KIT, IoT(Nesnelerin interneti) hareketinden yola çıkarak gündelik yaşantımızda bize büyük kolaylıklar sağlamak için geliştirilmiş kapsamlı bir elektronik devre kitidir. Herhangi bir kod yazma bilgisine ihtiyaç duymadan basit bir arayüzle bütün cihazlarınızı akıllı hale getirebilir ve uzaktan kontrol imkanı bulabilirsiniz. Evinizdeki iklimlendirme sistemlerini(klima, ısıtıcı) istediğinizde uzaktan çalıştırabilir ya da kapatabilirsiniz ya da  evcil hayvanlarınızı istediğiniz zaman aralığında besleyebilirsiniz. SMART HOME KIT-IoT(Nesnelerin İnterneti) 14 yaşından itibaren herkesin kullanabileceği , herhangi bir tecrübe gerektirmeyen, IoT(Nesnelerin İnterneti) hareketine meraklı her yaş grubundan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere oluşturulmuştur.
   
   • SMART HOME KIT-IoT(Nesnelerin İnterneti) ne tür özelliklere sahiptir?
   • SMART HOME KIT elektronik ve IoT(Nesnelerin İnterneti) merakı olan, ancak herhangi bir bilgiye sahip olmayanlar için mükemmel bir seçimdir. Mıknatıslı bileşenler sayesinde herhangi bir kablolama, lehim yapma vb. uygulamalara ihtiyaç duymadan elektronik modülleri kolayca birbirine bağlayabilir ve hayalinizdeki uygulamaları gerçekleştirebilirsiniz. Kit içerisinden çıkan örnek uygulama kitapçığı ve LittleBits online uygulaması içerisinde bulunan binlerce örnek uygulama sayesinde hem kolay bir başlangıç yapabilir hem de geliştireceğiniz uygulamalar için fikir edinebilirsiniz.
   • SMART HOME KIT-IoT(Nesnelerin İnterneti) ​ile kullanabileceğim yazılımlar nelerdir?

  SMART HOME KIT'i kullanabilmek için herhangi bir programlama dili bilmenize gerek yoktur. Kitinizi 2 farklı şekilde kontrol edebilirsiniz. Bunlar;


  1-Manuel Kontrol:LittleBits'in geliştirdiği kontrol uygulaması sayesinde bilgisayarınızdan ya da mobil cihazlarınızdan kurduğunuz akıllı sistemi tek bir dokunuşla istediğiniz zaman aktif ya da pasif hale getirebilirsiniz.

  2-Otomatik Kontrol: www.ifttt.com adresi üzerinden dilediğiniz uygulama içeriğini oluşturup herhangi bir müdahalede bulunmadan ihtiyacınıza uygun uygulamalar geliştirebilirsiniz. Facebook, Twitter, Instagram, Gmail gibi popüler uygulamalar ile sisteminizi entegre edip bildirimler alabilirsiniz.

   
  KİT İÇERİĞİ
  1 x Cloudbit modülü
  1 x Usb güç modülü
  1 x Mp3 player modülü
  1 x Hoparlör modülü
  1 x Işık sensörü modülü
  1 x Ses sensörü modülü
  1 x Sıcaklık sensörü modülü
  1 x Buton modülü
  1 x Eşik modülü
  1 x Sayıcı modülü
  1 x IR Transmitter modülü
  1 x Parlak led modülü
  1 x Servo kontrol modülü
  1 x Servo motor
  3 x Servo aparatı
  1 x Dağıtıcı modülü
  1 x AC Anahtarı
  1 x AC Adaptör
  1 x USB kablo
  1 x SD kart modülü
  2 x Montaj plaketi
  Montaj bağlantı aparatları
  Plastik tornavida


  ÜRÜN VİDEOSU   
  Elektronikte yeni olmanızın bir önemi yok! robotsepeti.com ile elde edeceğeniz bir SMART HOME KIT ile kısa süre içinde kendi elektronik devrenizi yapabilir veya projelerinizi daha da ileriye taşıyabilirsiniz!
   
   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.