- Synth Kit

LittleBits Synth Kit

Ürün Kod: 01.03.050.007
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Synth Kit

  LittleBits'in ses bilimi ve elektronik kiti robotsepeti.com ile artık yanıbaşınızda: Synth KitBu kit ile kendi buluşlarınızı gerçekleştirerek elektronik ve enstruman becerilerinizi geliştirebilirsiniz.
   
  Synth Kit Nedir?

  Synth Kit, KORG ve Littlebits firmasının ortak olarak ürettiği, sizlere elektronik konusında deneyim kazandırırken aynı zamanda müzikal bir deneyim yaşatır. Set içerisinden çıkan bir çok elektronik bileşen ile hayalinizdeki enstrumanı yapılabilirsiniz. Synth Kit 14 yaşından itibaren herkesin kullanabileceği , herhangi bir tecrübe gerektirmeyen, müziğe ve elektroniğe meraklı her yaş grubundan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere oluşturulmuştur.
   
  Synth Kit ne tür özelliklere sahiptir?

   • Synth Kit müziğe ve elektroniğe merakı olan, ancak herhangi bir bilgiye sahip olmayanlar için mükemmel bir seçimdir. Mıknatıslı bileşenler sayesinde herhangi bir kablolama, lehim yapma vb. uygulamalara ihtiyaç duymadan elektronik modülleri kolayca birbirine bağlayabilir ve hayalinizdeki enstrumanı yapabilirsiniz. Kit içerisinden çıkan uygulama kitapçığı ve LittleBits online uygulaması içerisinde bulunan binlerce örnek uygulama sayesinde hem kolay bir başlangıç yapabilir hem de geliştireceğiniz uygulamalar için fikir edinebilirsiniz. 

  • Uygulama Müfredatı
  • LittleBits'in hazırlamış olduğu uygulama müfredatı sayesinde elektronik bileşenler hakkında detaylı bilgi edinebilir ve ardından örnek uygulamaları yaparak bilginizi pekiştirebilirsiniz.  Müfredatı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
  • Link:http://d2q6sbo7w75ef4.cloudfront.net/SYNTH-booklet.pdf
  Artık hayalinizdeki enstrumanı yapıp çalmaya başlayabilirsiniz..
   
  KİT İÇERİĞİ

  1 x Power modülü
  1 x Delay modülü
  1 x Filter modülü
  1 x Micro sequencer modülü
  2 x Oscillator modülü
  1 x Random modülü
  1 x Synth speaker modülü
  1 x Envelope modülü
  1 x Keyboard modülü
  1 x Mix modülü
  1 x Split modülü
  1 x 9v Pil
  1 x Pil güç kablosu


  ÜRÜN VİDEOSU  Elektronikte yeni olmanızın bir önemi yok! robotsepeti.com ile elde edeceğeniz bir Synth Kit ile kısa süre içinde kendi elektronik devrenizi yapabilir ve müziğin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz!


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.