- ARDUINO CODING KIT

LittleBits Arduino Coding Kit

Ürün Kod: 01.03.050.002
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • ​ARDUINO CODING KIT

  LittleBits'in Arduıno kiti robotsepeti.com ile artık yanıbaşınızda: ARDUINO CODING KITBu kiti kullanarak karmaşık kablolama ve lehim yapma gibi işlemlerden kurtularak programınızı yazabilirsiniz.
   
  ARDUINO CODING KIT Nedir?

  ARDUINO CODING KIT, breadbord montajı, kablolama ve lehim yapma gibi işlemleri ortadan kaldırarak kolayca programlama yapma imkanı sunan bir elektronik devre kitidir. Kit içerisine ihtiyaçlara uygun ve en çok talep gören 8 modül yerleştirilmiştir. 14 yaşından itibaren herkesin kullanabileceği , herhangi bir tecrübe gerektirmeyen, Arduıno ve elektroniğe meraklı her yaş grubundan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere oluşturulmuştur.
   
   • ARDUINO CODING KIT ne tür özelliklere sahiptir?

   • ARDUINO CODING KIT, elektronik ve programlama merakı olan ancak herhangi bir bilgiye sahip olmayanlar için mükemmel bir seçimdir. Mıknatıslı bileşenler sayesinde herhangi bir kablolama, lehim yapma, breadbord montajı gibi uygulamalara ihtiyaç duymadan elektronik modülleri kolayca birbirine bağlayabilir ve hayalinizdeki uygulamaları gerçekleştirebilirsiniz. Kit içerisinden çıkan uygulama kitapçığı ve LittleBits online uygulaması içerisinde bulunan binlerce örnek uygulama sayesinde hem kolay bir başlangıç yapabilir hem de geliştireceğiniz uygulamalar için fikir edinebilirsiniz.

   • ARDUINO CODING KIT ​ile kullanabileceğim yazılımlar nelerdir?

   ARDUINO CODING KIT'i Arduıno'nun kendi arayüzü üzerinden programlayabilirsiniz. Böylece yeni bir arayüz ve yeni bir programlama dili öğrenme gereksinimi duymadan mıknatıslı bileşenlerinizi bir araya getirip hızlı ve pratik bir şekilde uygulamalar gerçekleştirebilirsiniz.

   
  KİT İÇERİĞİ
   
  1 x Arduıno modülü
  1 x Güç modülü
  1 x Potansiyometre modülü
  1 x Led dizini modülü
  1 x Çatal modülü
  1 x Buton modülü
  1 x Servo kontrol modülü
  1 x Servo motor
  3 x Servo aparatı
  1 x USB kablo
  1 x 9v Pil 
  1 x Pil güç kablosu
  2 x Montaj plaketi

  ÜRÜN VİDEOSU


  Elektronikte yeni olmanızın bir önemi yok! robotsepeti.com ile elde edeceğeniz bir ARDUINO CODING KIT ile kısa süre içinde kendi elektronik devrenizi yapabilir veya projelerinizi daha da ileriye taşıyabilirsiniz!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.