Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 42 ürün görüntüleniyor.

Elecfreaks Geliştirme Kartları

Robotik projelerde, güvenlik ekipmanlarında, oyuncaklarda ve daha pek çok elektronik alette hız ölçme, hareket algılama gibi çeşitli fonksiyonlar için değerlendirebilecek olan Elecfreaks geliştirme kartı modellerini, Robot Sepeti’nin web mağazasında keşfedebilirsiniz.

Robot Sepeti’nin Elecfreaks kataloğunda farklı pek çok projede tercih edilebilecek kaliteli geliştirme kartları yer almaktadır. Cep telefonlarında ve uzaktan kumandalarda kullanılabilecek eylemsizlik ölçüm modülleri, yüksek voltaj yüzünden hassas kartların kontrolünün zor olduğu devrelerde açma- kapama için tercih edilebilecek anahtarlar(röle), hareket sensörleri ve break out kartlar; kategori sayfalarında öne çıkan ürünlerin sadece ufak bir kısmı…

Siz de geliştirdiğiniz projenizde çeşitli amaçlar için kullanılabileceğiniz Elecfreaks kartları hakkında daha detaylı bilgiye Robot Sepeti’nin ürün sayfalarından ulaşabilir, ihtiyacınıza en uygun modelleri kolayca bulabilirsiniz. Güvenli online alışveriş imkânıyla dilediğiniz ekipmanları 7/24 evinizden sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.