Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 40 ürün görüntüleniyor.

Yenilenebilir Enerji Kitleri

Çocukların ve gençlerin, yapacakları deneylerle bilimsel ilkeleri öğrenerek yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri Horizon yenilenebilir enerji kitleri, Robot Sepeti’nin online sayfalarında sizleri bekliyor!

Robot Sepeti Horizon yenilenebilir enerji kitleri kategorisi sayfalarında, öğrencilerin güneş, rüzgar, su gibi yenilenebilir enerji kaynaklarından faydalanarak, geniş kapsamlı deneyler yapabilecekleri çok sayıda set ve parça yer almaktadır. Kullanıcılar güneş enerjisini kullanarak bir otomobile güç verme, hidrojen ve oksijenden elektrik üretme, el krankından mekanik enerji elde etme gibi deney ve aktiviteler yapacakları bu setler ile yenilenebilir enerji kaynaklarını öğrenmelerinin yanı sıra verileri analiz edip yorumlama, ve problem çözme becerilerini de geliştirme fırsatı bulacaklar. 

Siz de hem çocuklar ve gençlere, hem de yetişkinlere hitap edebilecek yenilenebilir Horizon enerji kitlerini Robot Sepeti’nin online kataloğunda ayrıntılı bir biçimde inceleyebilir, dilediğiniz ürünleri uygun fiyatlar ve farklı ödeme seçenekleri ile online olarak kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.