pop-up-rev1.jpg (738 KB)
 - FA-PO-150-XX

Actuonix Auto Potansiyometreli Lineer Servo 150lbs

Ürün Kod: T2167
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • FİRGELLİ AUTO POTANSİYOMETRELİ LİNEER SERVO 150 LBS

  Firgelli Auto Potansiyometreli Lineer Servo Aktuatör ürün grubu içerisinde potansiyometre bulunmaktadır; bu özellik herhangi bir zamanda ürünün konum bilgisinin elde edilmesini sağlar. Söz konusu potansiyometre 10 turlu ve 10 Kohm direnç değerine sahip bir pottur. Ürün bir Feedback aktuatör olarak kullanılabileceğinden feedback (geri besleme) sinyalinin alıp değerlendirilebilecek bir sistem olarak Arduino Kontrol Kartlarıönerilmektedir. Arduino denetleyici kartlarını kullanarak aktuatör için önceden pozisyon limitleri belirleyebilir ve aktuatörün sisteminizi uygun konuma getirmesini sağlayabilirsiniz.

  Firgelli Auto Potansiyometreli Lineer Servo Aktuatör, yerleşik alüminyum switchleri, paslanmazlığı arttırmak üzere tasarlanmış alüminyum gövdeye eşlik eden çinko alaşımlı kasası, titreşim ve gürültüyü minumum düzeyde tutmak için kullanılan tasarım materyali ile modern uygulamalar için oldukça uygundur. Tüm bu özellikler; sessiz, kesintisiz ve güvenilir bir çalışma rejimi sağlar. Firgelli Auto Potansiyometreli Lineer Servo Aktuatör, diğer tüm firgelli aktuatörler gibi her iki tarafında kenetleme noktaları (clevis) mevcut olarak gelir . Ürün iki kablo ile kontrol edilebilir ve polariteyi ters çevirmek motor şaftının geri çekilmesini sağlayacaktır. Mikrodenetleyiciler dışında röleler, switchler vb. gibi diğer elemanlar kullanılarak da kontrol edilebilir.

  Firgelli Auto Potansiyometreli Lineer Servo Aktuatör, 150lbs güç ile ağır işler için kullabilecek bir servo motordur. Ayrıca bu ürün Firgelli ürünü olan Lineer Aktuatör Kontrol Kartı (LAC) ile de uyumludur ve kontol amaçlı LAC kartı ile beraber projelerinizde yer alabilir.
  ÖZELLİKLER

   

   

  Model

  FA-PO-35-12-xx”(Yüksek Hızlı)

  FA-PO-150-12-xx” (Standart Güç)

  Voltaj - Akım

  12 VDC - 4A

  Maks Kapasite

  35lbs - 155.68N - 15.87kg

  150lbs - 667.23N - 68.04kg

  Statik Kapasite

  2 x Maks kapasite

  Hareket Mesafesi

  2” ~ 12”

  Hız

  2”/sn (50mm/sn)

  ½”/sn (12mm/sn)

  Geri Besleme

  10K ohm 3 kablolu potansiyometre

  Montaj

  6.3mm çapında MB1

  Vida

  ACME vida

  Dişli Oranı

  05:01

  20:01

  Duty Cycle

  20%

  Çalışma sıcaklığı

  -26ºC~65ºC (-15ºF~150ºF)

  Limit anahtarı

  Dahili

  IP Sınıfı

  IP54 (toza dayanıklı)

  Her ihtiyaca uygun bir FIRGELLI ürünü mutlaka vardır! Hassas, dayanıklı ve farklı güç seçenekleriyle sunulan FIRGELLI motorları (aktuatör) robotsepeti.com'dan hızlı ve güvenli bir yolla temin edebilirsiniz!!!

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.