pop-up-rev1.jpg (738 KB)
 - FA-RMS-15-12-XX

Actuonix Auto Mini Lineer Servo 15lbs

Ürün Kod: 03.06.029.021
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • FİRGELLİ AUTO MİNİ LİNEER SERVO 15 LBS

  Firgelli Auto Mini Lineer Servo motorlar küçük yapısı ve sunduğu 15 lbs (1 kg= 2.2 lbs) itme/çekme kuvveti ile ev ve otomasyon uygulamaları için idealdir, 12 vdc güç altında kolayca çalıştırılabilirler ve bakımsız yapılarıyla uzun kullanım ömrüne sahiptirler. Küçük boyutlu otomasyon uygulamlarının yaygınlık kazanmasıyla Firgelli Auto küçük ölçülerdeki mini lineer servo motorlarının tasarlamıştır. Firgelli mini ölçekli bu motorların tasarımında öncü firmalardan biridir ve bu marketin geliştirilmesi için gerkli katkıyı sağlamaktadır. Firgelli Auto Mini Lineer Servo havacılık uygulamalarından hobi amaçlı kullanıma kadar geniş bir yelpazede kullanılabilir. Yüksek kalite alüminyum ve diğer metal ürünlerinden üretilmiş iç aksamı ile bu mini motor 6.8 kg-f'lik bir kuvvet üretebilir. Ayrıca gürültü seviyesi de oldukça düşüktür.

  Uygulamanızdan bağımsız olarak Firgelli Auto Mini Lineer Servo 15lbskurulumunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Montaj için gerekli/gönderilen komponent, her iki uca uyumlu olabilecek iki köşebenttir (bracket). FirgelliAuto Mini Lineer Servo 15lbs ürünün kontrol etmek 2 kablolu bir 'plug & play' sistem kadar kolaydır. Sağlam alüminyum gövde içinden enerji vermek için 2 bağlantı kablosu çıkar ve enerji ünitesine bağlanır. Uygulanan voltajı tersine çevirmek motor şarftını ters yönde hareket ettirir. Bu tarz kolay kullanım ve kurulum Firgelli Automations ürünlerine has bir özelliktir.Firgelli Auto Mini Lineer Servo kablosuz sistemler, timer veya basmalı buton/anahtar kullanılarak kontrol edilebilir.

  Tüm Firgelli Servolarda olduğu gibi Firgelli Auto Güçlü Lineer Servo 15lbs ürünü de CE ve ROHS sertifikalandırmaya sahiptir; ve 12 ay mekanik aksam garantisine sahiptir.


  FİRGELLİ AUTO MİNİ LİNEER SERVO ÖZELLİKLERİ

  • Güç: 15lbs - 66.72 Newton - 6.80 kg
  • Voltaj: 12v dc
  • Hız: 1' /sn
  • IP54 Rating
  • %25 Duty Cycle

  NOT: Stokta bulunmayan bir ürünü sipariş ederseniz 15 gün içerisinde temin edilerek adresinize gönderilir.

  Her ihtiyaca uygun bir FIRGELLI ürünü mutlaka vardır! Hassas, dayanıklı ve farklı güç seçenekleriyle sunulan FIRGELLI motorları (aktuatör) robotsepeti.com'dan hızlı ve güvenli bir yolla temin edebilirsiniz!!!

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.