Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Direnç Tip Bobin

Robot Sepeti sayfalarında kullanımınıza sunulan direnç tip bobin modelleri, robot yapımında ve elektronik eşya tamirinde sık ihtiyaç duyulan ürünler olarak sizleri bekliyor!

Robot Sepeti online kataloğunda farklı özelliklere sahip pek çok direnç tip indüktör yer almaktadır. Alternatif akıma manyetik alan oluşturarak direnç gösteren ve bu sayede diğer parçalara ihtiyaçları kadar enerji gitmesine fırsat tanıyan, doğru akımda ise sadece kendi direnci ile karşılık vererek çalışmayı sağlayan direnç tip bobinler, elektrik devresinde yer alan parçaların düzenli bir şekilde çalışmaları için tercih edilebilecek, seri ve paralel olarak bağlanma imkanı bulunan komponentlerdir.

Eğer siz de elektronik aletlerin yapımı ya da tamiri ile ilgileniyorsanız elektrik devrelerinde sık tercih edilen direnç tip bobin modellerine Robot Sepeti sayfalarından ulaşabilirsiniz. Online katalogda detaylı bir şekilde inceleyebileceğiniz ürünler içerisinden işinize yaracağını düşündüklerinizi farklı ödeme yöntemleri ile dilediğiniz an, dilediğiniz yerden kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.